Technische specificaties
  • Kleppengrootte - 10 mm
  • Klepwerking - 5/2 monostabiel
  • Besturingstype - voorstuurventiel
  • Afvoerklep - regelbaar
  • Terugstelsysteem - mechanische veer
  • Stuurluchttoevoer - intern / extern
  • Stuurdruk - 1,5 tot 8 bar
  • Nominale diameter - 4 mm
  • Normale nominale doorstroming (DIN 1343) - ca. 300–320 l/min
  • Beschermingsklasse - IP40 / IP65 met stopcontact
  • Bedrijfsmedium - perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • Opmerking Bedrijfs-/regelmedium - geolied gebruik mogelijk (dan vereist bij verder gebruik)
  • Schakeltijd - 8 ms
  • Medium- en omgevingstemperatuur - -5 tot +60 °C
  • Beperking omgevingstemperatuur/mediumtemperatuur - -5 tot +50 °C zonder houdstroomverlaging
  • Constructieve opbouw - zuigerschuif
  • Overdekking - positieve overdekking
  • Bedieningswijze - elektrisch
  • Elektrische aansluiting - via elektrische aansluitplaat
  • Bedrijfsspanning - 24 V DC
  • Spoelkenmerken - 24 V DC, 1,0 W
  • Toegestane spanningsschommelingen - ± 10 %
  • Inschakelduur - 100 %
  • Goedkeuring - RCM Mark, c UL us – Recognized (OL)
  • Handmatige bediening - vergrendelbaar, tastbaar, verborgen
  • Pneumatische aansluitingen - M7
  • Bevestigingswijze - op aansluitstrip of met doorlopende boring
  • Afdichtingsprincipe - zacht
  • Materiaal behuizing - aluminium smeedlegering
  • Materiaal afdichtingen - HNBR, NBR
  • Materiaalinformatie - RoHS-conform
  • Corrosiebestendigheid - KBK 2 (matige belasting)
  • Cleanroomklasse - ISO-klasse 5 volgens 14644-1
  • Schokbestendigheid - volgens FN 942017-5 / EN 60068-2-27 (ernstgraad 2)
  • Trillingsbestendigheid - volgens FN 942017-4 / EN 60068-2-6 (scherpheidsgraad 2)
  • Inbouwpositie - willekeurig
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (2)
Selectie beperken
Stuurluchttoevoer
Werkdruk
Geschikt voor vacuüm
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Stuurluchttoevoer Werkdruk Geschikt voor vacuüm Prijs incl. btw.
854002732400 intern 1,5 tot 8 bar nee
109,67
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854003677100 extern -0,9 tot 10 bar ja