Technische specificaties
  • Terugstelsysteem - mechanische veer + pneumatische veer / mechanische veer
  • Besturingstype - voorstuurventiel
  • Afvoerklep - regelbaar
  • LABS-conformiteit - VDMA24364-B1/B2-L
  • Bevestigingswijze - naar keuze op aansluitstrip met doorlopende boring
  • Afdichtingsprincipe - zacht
  • Bedieningswijze - elektrisch
  • Stuurluchttoevoer - intern
  • Beschermingsklasse - IP65 met stopcontact
  • Materiaalinformatie - RoHS-conform
  • Bedrijfsmedium - perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • Schakeltijd aan - 8 ms
  • Omgevingstemperatuur - -5 tot +60 °C
  • Constructieve opbouw - zuigerschuif
  • Geschikt voor vacuüm - nee
  • Cleanroomklasse - ISO-klasse 5 volgens 14644-1
  • Klepwerking - 5/2 monostabiel
  • Max. positieve testimpuls bij 0 signaal - 700 µs
  • Kleppengrootte - 10 mm
  • Nominale doorstroming (DIN 1343) - 220 l/min
  • Toegestane spanningsschommelingen - ± 10 %
  • Goedkeuring - RCM Mark, c UL us – Recognized (OL)
  • Spoelkenmerken - 24 V DC, 1,0 W
  • Handmatige bediening - vergrendelbaar, tastbaar, verborgen
  • Materiaal afdichtingen - HNBR, NBR
  • Corrosiebestendigheidsklasse KBK - 2 – matige corrosiebelasting
  • Max. negatieve testimpuls bij 1 signaal - 900 µs
  • Inschakelduur - 100 %
  • Materiaal behuizing - aluminium smeedlegering
  • Schokbestendigheid - schoktest met scherptegraad 2 volgens FN 942017-5 / EN 60068-2-27
  • Trillingsbestendigheid - Transporttest met scherptegraad 2 volgens FN 942017-4 / EN 60068-2-6
  • Pneumatische werkaansluiting - M5
  • Elektrische aansluiting - via elektrische aansluitplaat
  • Overdekking - positieve overdekking
  • Mediumtemperatuur - -5 tot +60 °C
  • Inbouwpositie - willekeurig
  • Beperking Omgevings- en mediumtemperatuur - -5 tot +50 °C zonder houdstroomverlaging
  • Bedrijfsspanning - 24 V DC
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (2)
Stuurdruk
Nominale diameter
Schakeltijd uit
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 854004071700
Uitvoering
Terugstelsysteemmechanische veer, pneumatische veer
Werkdruk2,5 tot 8 bar
Stuurdruk2,5 tot 8 bar
Nominale diameter3,2 mm
Schakeltijd uit17 ms
97,77
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 8540040966oo
Uitvoering
Terugstelsysteemmechanische veer
Werkdruk3 tot 8 bar
Stuurdruk3 tot 8 bar
Nominale diameter2.2 mm