Technische specificaties
  • Kleppengrootte - 10 mm
  • Klepwerking - 5/2 bistabiel
  • Besturingstype - voorstuurventiel
  • Afvoerklep - regelbaar
  • Normale nominale doorstroming (DIN 1343) - 230 l/min
  • Nominale diameter - 3,2 mm
  • Stuurluchttoevoer - intern of extern
  • Beschermingsklasse - IP40 / IP65 met stopcontact
  • Max. schakelfrequentie - 3 Hz
  • Medium- en omgevingstemperatuur - −5 tot +60 °C
  • Constructieve opbouw - zuigerschuif
  • Afdichtingsprincipe - zacht
  • Overdekking - positief
  • Stroomrichting - omkeerbaar
  • Bedieningswijze - elektrisch
  • Elektrische aansluiting - via elektrische aansluitplaat
  • Bedrijfsspanning - 24 V DC
  • Spoelkenmerken - 22 V DC, 1,0 W
  • Toegestane spanningsschommelingen - ± 10 %
  • Inschakelduur - 100 %
  • Goedkeuring - c UL us – Recognized (OL)
  • Handmatige bediening - vergrendelbaar, tastbaar
  • Bevestigingswijze - aansluitstrip of doorlopende boring
  • Schokbestendigheid - scherptegraad 2 volgens FN 942017-5 / EN 60068-2-27
  • Trillingsbestendigheid - scherptegraad 2 volgens FN 942017-4 / EN 60068-2-6
  • Inbouwpositie - willekeurig
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (2)
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Terugstelsysteem Werkdruk Stuurdruk Schakeltijd aan/uit Prijs incl. btw.
854003681400 mechanische veer, pneumatische veer -0,9 tot 10 bar 1,5 tot 8 bar 9 ms / 21 ms
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854003681200 mechanische veer -0,9 tot 8 bar 3 tot 8 bar 12 ms / 30 ms