Technische specificaties
  • Kleppengrootte - 10 mm
  • Klepwerking - 5/2 monostabiel
  • Terugstelsysteem - mechanische veer of mechanische/pneumatische veer
  • Besturingstype - voorstuurventiel
  • Afzuigfunctie - regelbaar
  • Normale nominale doorstroming (DIN 1343) - 250 l/min
  • Nominale diameter - 3,2 mm
  • Stuurluchttoevoer - extern
  • Beschermingsklasse - IP65 / IP67
  • Stuurmedium - perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • Max. schakelfrequentie - 3 Hz
  • Medium- en omgevingstemperatuur - −5 tot +60 °C
  • Constructieve opbouw - zuigerschuif
  • Afdichtingsprincipe - zacht
  • Overdekking - positief
  • Stroomrichting - omkeerbaar
  • Bedieningswijze - elektrisch
  • Elektrische aansluiting - via aansluitplaat
  • Bedrijfsspanning - 24 V DC
  • Spoelkenmerken - 22 V DC, 1,0 W
  • Toegestane spanningsschommelingen - ± 10 %
  • Inschakelduur - 100 %
  • Goedkeuring - c UL us – Recognized (OL)
  • Handmatige bediening - vergrendelbaar, tastbaar
  • Bevestigingswijze - op aansluitstrip
  • Schokbestendigheid - scherptegraad 2 volgens FN 942017-5 / EN 60068-2-27
  • Trillingsbestendigheid - scherptegraad 2 volgens FN 942017-4 / EN 60068-2-6
  • Inbouwpositie - willekeurig
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (2)
Stuurdruk
Normale nominale doorstroming
Schakeltijd aan/uit
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 854003681500
Uitvoering
Terugstelsysteemmechanische veer, pneumatische veer
Werkdruk-0,9 tot 10 bar
Stuurdruk1,5 tot 8 bar
Normale nominale doorstroming330 l/min
Schakeltijd aan/uit9 ms / 21 ms
100,43
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 854003681300
Uitvoering
Terugstelsysteemmechanische veer
Werkdruk-0,9 tot 8 bar
Stuurdruk3 tot 8 bar