Fiberschijven CS 565 - X-LOCK - Ø 115 tot 125 mm - korrelgrootte K 24 tot K 80 - VE 25 stuks - prijs per VE

Artikelnummer:
658435116000
Uitvoering
Diameter115 mm
KorrelgrootteK 60
max. toerental13300 1/min
VE25 stuks
Toepassing
  • De fiberschijf CS 565 is geschikt voor het bewerken van metaal, staal en roestvrij staal.
Beschrijving
  • De fiberschijf CS 565 is universeel inzetbaar op handbediende machines. De slijpschijf heeft een X-LOCK-opname.
  • Gebruik met steunschijf
Technische specificaties
  • Onderlegger - Fiber
  • Gatvorm - X-LOCK 22 mm
  • Binding van de slijpkorrels - in kunsthars
  • Korrelsoort - zirkoniumkorund
  • Verspreidingswijze - dicht
  • max. werksnelheid - 80 m/s
  • max. toerental - 12200 tot 13300 1/min
  • Diameter - 115 tot 125 mm
  • Korrelgrootte - K 24 tot K 80
  • Verpakkingseenheid - 25 stuks
  • Prijs per VE
Levering uitsluitend in de aangegeven verpakkingseenheden! Prijzen per verpakkingseenheid!
Uitvoeringen (10)
Selectie beperken
Diameter
Korrelgrootte
max. toerental
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 658435114100
Uitvoering
Diameter115 mm
KorrelgrootteK 24
max. toerental13300 1/min
VE25 stuks
€ 26,96
(€ 1,08 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658435114000
Uitvoering
Diameter115 mm
KorrelgrootteK 36
max. toerental13300 1/min
VE25 stuks
€ 25,03
(€ 1,00 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658435115400
Uitvoering
Diameter115 mm
KorrelgrootteK 40
max. toerental13300 1/min
VE25 stuks
€ 22,93
(€ 0,92 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658435116000
Uitvoering
Diameter115 mm
KorrelgrootteK 60
max. toerental13300 1/min
VE25 stuks
€ 19,83
(€ 0,79 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658435115900
Uitvoering
Diameter115 mm
KorrelgrootteK 80
max. toerental13300 1/min
VE25 stuks
€ 19,26
(€ 0,77 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658435115800
Uitvoering
Diameter125 mm
KorrelgrootteK 24
max. toerental12200 1/min
VE25 stuks
€ 31,46
(€ 1,26 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658435116100
Uitvoering
Diameter125 mm
KorrelgrootteK 36
max. toerental12200 1/min
VE25 stuks
€ 35,22
(€ 1,41 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658435115700
Uitvoering
Diameter125 mm
KorrelgrootteK 40
max. toerental12200 1/min
VE25 stuks
€ 26,80
(€ 1,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658435115600
Uitvoering
Diameter125 mm
KorrelgrootteK 60
max. toerental12200 1/min
VE25 stuks
€ 28,02
(€ 1,12 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658435115500
Uitvoering
Diameter125 mm
KorrelgrootteK 80
max. toerental12200 1/min
VE25 stuks
€ 22,53
(€ 0,90 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: vezelschijf, slijpschijven, schuurvellen, schuurmiddelen, klingspor, schuurpapier, CS 565