Gaatband LBV - verzinkt staal - lengte 10 m - breedte 12 tot 27 mm - dikte 0,75 tot 2,6 mm - prijs per VE

Toepassing
  • De LBV-gaasband met gestanste gaten is geschikt als verstevigings-, verbindings- of bevestigingselement.
Beschrijving
  • De plaatdikte en de kunststofmantel van de perforatieband maken eenvoudig afknippen met een plaatschaar mogelijk.
  • De geometrie van de perforatieband maakt bevestiging aan de vloer mogelijk met de fischer inslagnagel ED.
Technische specificaties
  • Materiaal - staal DX51D+Z (materiaalnr. 1.0226) volgens DIN EN 10327
  • Lengte - 10000 mm
  • Breedte - 12 tot 27 mm
  • Dikte - 0,75 tot 2,6 mm
  • Verzinking - galvanisch verzinkt
  • Beschermmantel LBK - PE
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Dikte
Breedte
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Dikte Breedte VE Prijs incl. btw.
857707954903 0,75 mm 12 mm 10 stuks
€ 154,55
(€ 15,46 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 21,39
Productveiligheid Accessoires
857707955002 0,75 mm 17 mm 10 stuks
€ 170,13
(€ 17,01 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 23,55
Productveiligheid Accessoires
857707955101 0,88 mm 25 mm 8 stuks
€ 247,29
(€ 30,91 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 34,23
Productveiligheid Accessoires
857707955301 2,6 mm 14 mm 10 stuks
€ 279,52
(€ 27,95 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 38,69
Productveiligheid Accessoires
857707955401 2,4 mm 19 mm 8 stuks
€ 254,66
(€ 31,83 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 35,25
Productveiligheid Accessoires
857707955501 2,4 mm 27 mm 5 stuks
€ 214,96
(€ 42,99 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 29,75
Productveiligheid Accessoires
Accessoires
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Gaatband LBK, Gaatjesband LBV, fischer gaatjesband, Klaus Fischer, Gaatjesband, Staalband, Stalen band met gaten, fischer perforatielint LBV 12, Bodembevestiging