360°-BEELD
Gietijzeren bokwiel - grijs gietijzeren wiel - wiel-Ø 80 tot 200 mm - bouwhoogte 110 tot 260 mm - draagvermogen 250 tot 1000 kg
Toepassing
- De gietijzeren bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op vaste, gladde vloeren.
- Het glijlagerwiel is volledig vervaardigd uit speciaal grijs gietijzer. Het wiel is netjes gegoten, ontbraamd en gelakt.
- De behuizing is gemaakt van hoogwaardig, gelakt gietijzer.
- De rol is zeer breukvast en taai en is temperatuurbestendig tot +180 °C.
- Materiaal wiel - speciaal grijs gietijzer
- Materiaal behuizing - gelakt gietijzer
- Lagers - Glijlagers
- Wiel-Ø - 80 tot 200 mm
- Wielbreedte - 35 tot 50 mm
- Hoogte - 110 tot 260 mm
- Plaatmaat - 115 x 80 tot 225 x 145 mm
- Gatmaat - 90 x 55 tot 185 x 105 mm
- Schroefgat-Ø - 8,45 tot 14 mm
- Draagvermogen - 250 tot 1000 kg
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952921158500
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 110 mm |
| Plaatmaat | 115 x 80 mm |
| Gatmaat | 90 x 55 mm |
| Schroefgat-Ø | 8,45 mm |
| Draagvermogen | 250 kg |
Artikelnummer: 952921158700
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 135 mm |
| Plaatmaat | 145 x 100 mm |
| Gatmaat | 115 x 70 mm |
| Schroefgat-Ø | 10 mm |
| Draagvermogen | 350 kg |
| € 65,74 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7 weken
Artikelnummer: 952921158800
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 162 mm |
| Plaatmaat | 155 x 105 mm |
| Gatmaat | 125 x 75 mm |
| Schroefgat-Ø | 10 mm |
| Draagvermogen | 450 kg |
| € 70,98 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 952921159000
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Plaatmaat | 175 x 125 mm |
| Gatmaat | 145 x 95 mm |
| Schroefgat-Ø | 10 mm |
| Draagvermogen | 650 kg |
| € 121,41 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952921159100
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 260 mm |
| Plaatmaat | 225 x 145 mm |
| Gatmaat | 185 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 14 mm |
| Draagvermogen | 1000 kg |
| € 130,39 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven