360°-BEELD
Gietijzeren zwenkwiel - gietijzeren wiel - wiel-Ø 80 tot 200 mm - bouwhoogte 110 tot 260 mm - draagvermogen 250 tot 1000 kg
Toepassing
- De tempergietstalen zwenkwiel is uitermate geschikt voor gebruik op vaste, gladde vloeren.
- Het glijlagerwiel is volledig vervaardigd uit speciaal grijs gietijzer. Het wiel is netjes gegoten, ontbraamd en gelakt.
- De behuizing, waarvan de vorkkop dubbel kogelgelagerd is, is gemaakt van hoogwaardig, gelakt gietijzer en kan opnieuw worden gesmeerd.
- De rol biedt een hoge breukvastheid en taaiheid en is temperatuurbestendig tot +180 °C.
- Materiaal wiel - speciaal grijs gietijzer
- Materiaal behuizing - gelakt gietijzer
- Lagers - Glijlagers
- Wiel-Ø - 80 tot 200 mm
- Wielbreedte - 35 tot 50 mm
- Hoogte - 110 tot 260 mm
- Uitsteeklengte - 30 tot 60 mm
- Plaatmaat - 115 x 80 tot 225 x 145 mm
- Gatenpatroon - 90 x 55 tot 184 x 104 mm
- Schroefgat-Ø - 8 tot 14 mm
- Draagvermogen - 250 tot 1000 kg
| vanaf € 60,58 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Heeft u vragen?
Wij helpen u graag verder!
Wij helpen u graag verder!
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteekl
Plaatmaat
Gatenpatroon
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952921001700
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 110 mm |
| Uitsteekl | 30 mm |
| Plaatmaat | 115 x 80 mm |
| Gatenpatroon | 90 x 55 mm |
| Schroefgat-Ø | 8 mm |
| Draagvermogen | 250 kg |
| € 60,58 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 5 weken
Artikelnummer: 952921001800
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 135 mm |
| Uitsteekl | 35 mm |
| Plaatmaat | 145 x 100 mm |
| Gatenpatroon | 115 x 70 mm |
| Schroefgat-Ø | 10 mm |
| Draagvermogen | 350 kg |
| € 78,30 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952921001900
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 162 mm |
| Uitsteekl | 40 mm |
| Plaatmaat | 155 x 105 mm |
| Gatenpatroon | 125 x 75 mm |
| Schroefgat-Ø | 10 mm |
| Draagvermogen | 450 kg |
| € 93,50 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952921002000
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Uitsteekl | 50 mm |
| Plaatmaat | 175 x 125 mm |
| Gatenpatroon | 145 x 95 mm |
| Schroefgat-Ø | 10 mm |
| Draagvermogen | 650 kg |
| € 169,75 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952921002200
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 260 mm |
| Uitsteekl | 60 mm |
| Plaatmaat | 225 x 145 mm |
| Gatenpatroon | 185 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 14 mm |
| Draagvermogen | 1000 kg |
| € 204,66 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven