Handreiniger met schuurdeeltjes - inhoud 500 tot 2500 ml - met en zonder doseerpomp

Toepassing
  • De vloeibare handreiniger is ideaal voor gemiddelde tot sterke vervuiling door olie, vet en smeermiddelen in de industrie, werkplaatsen en landbouw.
Beschrijving
  • De reiniger bevat huidvriendelijke, mild reinigende en verzorgende stoffen met hoogwaardige terugvetmiddelen.
  • De handreiniger bevat huidvriendelijke, natuurlijke schuurdeeltjes.
  • De reiniger veroorzaakt geen verstopping van afvoeren.
  • De pH-waarde is aangepast aan de menselijke huid, de handreiniger is dermatologisch getest.
  • De handreiniger is vrij van microplastics, siliconen, oplosmiddelen en zeep.
Technische specificaties
  • Uitvoering - met en zonder doseerpomp
  • Inhoud - 500 tot 2500 ml
Uitvoeringen (4)
Selectie beperken
Uitvoering
Inhoud
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 904115118800
Uitvoering
UitvoeringDoseerpomp voor fles van 2500 ml
Inhoud-
Productveiligheid
€ 12,75
(€ 5,10 / l)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 904115119300
Uitvoering
UitvoeringHandreiniger
Inhoud500 ml / fles
Productveiligheid
€ 5,20
(€ 10,40 / l)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 904115119400
Uitvoering
UitvoeringHandreiniger
Inhoud2500 ml / fles
Productveiligheid
€ 17,37
(€ 6,95 / l)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 904115119500
Uitvoering
Uitvoering2500 ml / fles met doseerpomp
Inhoud2500 ml
Productveiligheid
€ 30,13
(€ 12,05 / l)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Handreiniger met schuurkorrels, Handreiniger, Handreiniger, Handreiniger, Reinigingsmiddel, Reiniging, Handreiniging, Handreiniger, Handreiniger, Handreiniger met doseerpomp, Doseerpomp, albert kerbl