Hydraulische grijpmondstuk DIN 1283 - 4-bekken - SW 15 -

Toepassing
  • Hydraulische grijpmondstuk
Beschrijving
  • hoogwaardige mondstuk DIN 1283 voor H-nippel DIN 71412 met gedraaide en geharde grijpbek voor optimale afdichting
Technische specificaties
  • 4-klauw hydraulische grijpmondstuk - M10x1
  • 4-bekken hydraulische grijpmondstuk - R1/8"
  • Zeskant SW - 15
Uitvoeringen (8)
Selectie beperken
Aansluitschroefdraad
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 801403241010
Uitvoering
AansluitschroefdraadM 10 x 1
VE1 stuk
€ 11,99
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 801403241020
Uitvoering
AansluitschroefdraadM 10 x 1
VE20 stuks
€ 156,62
(€ 7,83 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 801403241100
Uitvoering
AansluitschroefdraadM 10 x 1
VE100 stuks
€ 652,80
(€ 6,53 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 801403241250
Uitvoering
AansluitschroefdraadM 10 x 1
VE250 stuks
€ 1.632,00
(€ 6,53 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 801403242010
Uitvoering
AansluitschroefdraadR 1/8"
VE1 stuk
€ 11,99
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 801403242020
Uitvoering
AansluitschroefdraadR 1/8"
VE20 stuks
€ 149,90
(€ 7,50 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 801403242100
Uitvoering
AansluitschroefdraadR 1/8"
VE100 stuks
€ 652,80
(€ 6,53 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 801403242250
Uitvoering
AansluitschroefdraadR 1/8"
VE250 stuks
€ 1.632,00
(€ 6,53 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: mondstuk, mondstukken, mondstuk, mondstukken, greifmundstück, grijpmondstukken