Kälbersauger Standaard - met kruisgaten - lengte 100 tot 125 mm - geel

Toepassing
  • De Super-zuigfles is uitermate geschikt voor kalvermelk emmers.
Beschrijving
  • De koelslang is voorzien van een kruisgat.
Technische specificaties
  • Lengte - 100 tot 125 mm
  • Kleur - geel
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Lengte
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Lengte VE Prijs incl. btw.
890200000145 100 mm 50 stuks
€ 57,61
(€ 1,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
890200000146 125 mm 50 stuks
€ 63,28
(€ 1,27 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
890200001455 100 mm 5 stuks
€ 6,43
(€ 1,29 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
890200001464 125 mm 4 stuks
€ 6,23
(€ 1,56 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
890200014510 100 mm 10 stuks
€ 12,47
(€ 1,25 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Kälbersauger Super, Super Kälbersauger, Kalverzuiger Super, Zuigertje, Kalverzuiger, Kalverzuiger, Speen Super, Superzuiger, albert kerbl