Ölmal-kwasten - Toray-haar - Grootte 2 tot 20 - VE 6 stuks - Prijs per VE - lange steel

Toepassing
  • De Ölmal-kwast is geschikt voor fijn lakwerk en belettering.
Beschrijving
  • De Ölmal-kwast is goudkleurig, plat en heeft een lange steel.
Technische specificaties
  • Materiaal - Toray-haar
  • Grootte - 2 tot 20
  • Kleur - goudkleurig
  • VE - 6 stuks
  • Prijs per VE
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Grootte
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 106700066002
Uitvoering
Grootte4 mm
VE6 stuks
Prijs per VE
Productveiligheid
€ 35,25
(€ 5,88 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 106700066004
Uitvoering
Grootte5,1 mm
VE6 stuks
Prijs per VE
Productveiligheid
€ 40,12
(€ 6,69 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 106700066006
Uitvoering
Grootte6,3 mm
VE6 stuks
Prijs per VE
Productveiligheid
€ 46,81
(€ 7,80 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 106700066008
Uitvoering
Grootte8,8 mm
VE6 stuks
Prijs per VE
Productveiligheid
€ 50,65
(€ 8,44 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 106700066010
Uitvoering
Grootte10 mm
VE6 stuks
Prijs per VE
Productveiligheid
€ 58,36
(€ 9,73 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 106700066012
Uitvoering
Grootte11,3 mm
VE6 stuks
Prijs per VE
Productveiligheid
€ 69,59
(€ 11,60 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Storch, Ölmalpinsel, Olieverfkwast, Olieverfkwast, olieverfkwast, Penselen, Ölmal-kwast, Toray-haarborstel