PIG® Essentials Oil-Only-Ölsperre - Ø 13 of 20 cm - lengte 3 of 6 m - voor 114 of 144 l/VE - VE 2 of 4 stuks - prijs per VE

Toepassing
  • De PIG® Essentials Oil-Only-oliesperring is geschikt voor langdurig gebruik op water. Het fungeert als een insluitingssysteem dat groot genoeg is om gemorste vloeistoffen van vrijwel elke omvang op te vangen.
Beschrijving
  • De PIG® Essentials Oil-Only-oliesperring is gevuld met een sterk absorberende vulling en omhuld door een scheurvast nylonnet. De barrière zinkt niet, zelfs niet wanneer deze volledig met olie is doordrenkt. De vulling van polypropyleen is hydrofoob. Het stoot water af (en drijft erop), maar absorbeert oliën en andere koolwaterstoffen. Het nylon koord en de scheurvaste uitvoering zorgen voor extra stevigheid bij het uitleggen en ophalen. De barrières zijn voorzien van klemmen en verbindingsringen, waardoor de armstukken eenvoudig en efficiënt met elkaar kunnen worden verbonden. De geïntegreerde verbindingsstukken kunnen worden gebruikt om een insluitingssysteem te creëren dat groot genoeg is om gemorste vloeistoffen van vrijwel elke omvang op te vangen. Door de witte kleur is te zien wanneer het absorptiemateriaal volledig verzadigd is.
Technische specificaties
  • Materiaal vulling en buitenlaag - polypropyleen
  • Materiaal: gaas - polyester
  • Materiaal: hardware - metaal
  • Kleur - Wit
  • Absorptievermogen - 113,6 of 143,8 liter / verpakkingseenheid
  • Diameter - 13 of 20 cm
  • Lengte - 3 of 6 m
  • Verpakkingseenheid: 2 of 4 armen
  • Prijs per verpakkingseenheid
Uitvoeringen (4)
Selectie beperken
Ø
Lengte
Absorptievermogen
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Ø Lengte Absorptievermogen VE Prijs incl. btw.
9050OB133000 13 cm 3 m 113,6 l/VE 4 stuks
€ 138,66
(€ 34,67 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
9050OB136000 13 cm 6 m 113,6 l/VE 2 stuks
€ 138,66
(€ 69,33 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
9050OB203000 20 cm 3 m 143,8 l/VE 4 stuks
€ 208,55
(€ 52,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
9050OB206000 20 cm 6 m 143,8 l/VE 2 stuks
€ 208,55
(€ 104,28 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 70,21 e verzendkosten
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: PIG® Essentials Oil-Only-Ölsperre, Indompelsysteem, Ölsperre, PIG Ölsperre, Absorptiemiddelen, Zuigkous, olie absorberen, olieabsorptie, olie indammen, Öleindämmung, Koolwaterstoffen absorberen, Koolwaterstoffen indammen