PIG® Universal Matte - Light-Weight - Absorbeert 41,8 tot 83,6 l/VE - 38 x 51 cm - VE 100 of 200 matten - Prijs per VE

Toepassing
  • De PIG® Universal Matte Light Weight is de voordelige keuze voor kleine schoonmaakklussen en -toepassingen. De Universal Matte absorbeert olie, koelvloeistof, oplosmiddelen en water.
Beschrijving
  • De PIG® Universal-mat absorbeert lekkages en gemorste vloeistoffen en helpt zo de vloeren droog te houden en het slipgevaar in de werkruimte te verminderen.
  • De stevige en slijtvaste PIG®-mat bestaat uit acht door warmte aan elkaar gelaste lagen van 100% polypropyleen. Zelfs wanneer de mat volledig doordrenkt is, blijft hij scheurvast en rafelt hij niet snel.
  • Een reliëfpatroon van verdiepingen ondersteunt het capillair-effect en bevordert de verspreiding en opname van de vloeistof binnen de mat. De fijnvezelige, absorberende structuur zorgt voor een zo volledig mogelijke opname van de vloeistof en vermindert vezelresten.
Technische specificaties
  • Materiaal - 100% polypropyleen
  • Absorptievermogen - 41,8 tot 83,6 l/eenheid
  • Breedte - 38 cm
  • Lengte - 51 cm
  • Verpakkingseenheid: 100 of 200 matten
  • Prijs per verpakkingseenheid
Uitvoeringen (3)
Selectie beperken
Absorptievermogen
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Absorptievermogen VE Prijs incl. btw.
9544MAT13500 83,6 l/VE 200 stuks/doos
€ 170,46
(€ 0,85 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
905000MAT155 41,8 l/VE 100 stuks/doos
€ 91,67
(€ 0,92 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
905200MAT204 83,6 l/VE 200 stuks / zak
€ 162,14
(€ 0,81 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: PIG® universele mat, PIG® absorptiemat, PIG® absorptiemat, Universele mat, Absorptiemat, Absorptiemat, Absorptiemat 31x51 cm, Absorptiemat Light Weight, Absorptiemat Light Weight, Absorptiemat Light, Absorptiemat Light