PIG® observatieput-zuigkous - polypropyleen - absorbeert 15 tot 81,6 l/VE - prijs per VE

Toepassing
  • De PIG®-zuigkous voor inspectieputten is ideaal voor het binden van olie in reservoirs met waterige vloeistoffen, zoals putten of tanks. De drijvende Sump Skimmer wordt eenvoudig in een inspectieput neergelaten om olie te absorberen zonder water op te nemen. De Sump Skimmer is geschikt voor gebruik in gebouwen of buitenshuis. Hij wordt bijvoorbeeld gebruikt voor parkeerplaatsen, waterlopen, afvalwaterreservoirs, afvoeren en zuurbaden.
Beschrijving
  • De bovenlaag van polypropyleen-spunbond is tot 12 maanden UV-bestendig en voldoet aan de ANSI- en MIL-specificaties voor statische afleiding. De polypropyleenlus kan aan een touw (niet meegeleverd) worden bevestigd om de sok gemakkelijk te laten zakken en op te halen. Door de helderwitte kleur is de geabsorbeerde olie goed zichtbaar en wordt de verzadigingsgraad duidelijk aangegeven. De absorberende sok is waterafstotend. Hij neemt olie op, maar stoot water af. Bovendien is hij licht van gewicht en gemakkelijk te dragen, waardoor het tillen van onhandige en zware vaten overbodig wordt.
Technische specificaties
  • Materiaal buitenlaag - polypropyleen
  • Materiaal vulling - polypropyleen
  • Kleur - Wit
  • Diameter - 3,8 tot 20 cm
  • Lengte - 46 cm
  • Absorptievermogen - 15 tot 81,6 l/verpakking
  • Verpakkingseenheid - 12 tot 30 absorberende sokken
  • Prijs per verpakkingseenheid
Uitvoeringen (3)
Selectie beperken
Absorptievermogen
Diameter
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Absorptievermogen Diameter VE Prijs incl. btw.
90500000S401 15 l/VE 3,8 cm 30 stuks
€ 157,85
(€ 5,26 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
90500000S404 35 l/VE 8 cm 25 stuks
€ 133,78
(€ 5,35 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
90500000S403 81,6 l/VE 20 cm 12 stuks
€ 250,96
(€ 20,91 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: PIG® observatieput-zuigkous, PIG® Sump SKIMMER, Absorberende slang voor observatieputten, Sump SKIMMER, Zuigkous