Platte kwasten - lichte Chinese borstelharen - breedte 15 tot 80 mm - VE 12 stuks - prijs per VE

Artikelnummer:
106301103038
Uitvoering
Breedte30 mm
Dikte9 mm
Borstellengte38 mm
VE12 stuks
per VE
Toepassing
  • De platte kwast is bijzonder geschikt voor materialen die oplosmiddelen bevatten, maar ook voor andere laksystemen.
Beschrijving
  • De platte kwast is verstevigd met kunstharen. Voorzien van een ongelakte houten steel en een wit metalen klem.
Technische specificaties
  • Materiaal - lichte Chinese borstelharen
  • Breedte - 15 tot 80 mm
  • VE - 12 stuks
  • Prijs per VE
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Breedte
Dikte
Borstellengte
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Breedte Dikte Borstellengte VE Prijs incl. btw.
106301101538 15 mm 7 mm 38 mm 12 stuks per VE
€ 34,64
(€ 2,89 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
106301103038 30 mm 9 mm 38 mm 12 stuks per VE
€ 33,58
(€ 2,80 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
106301104045 40 mm 10 mm 45 mm 12 stuks per VE
€ 29,45
(€ 2,45 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
106301105045 50 mm 10 mm 45 mm 12 stuks per VE
€ 46,28
(€ 3,86 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
106301106045 60 mm 11 mm 45 mm 12 stuks per VE
€ 55,08
(€ 4,59 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
106301107045 70 mm 12 mm 45 mm 12 stuks per VE
€ 58,03
(€ 4,84 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
Beoordelingen
Algemene beoordelingen
5.0 door 5.0 sterren / 1 Beoordelingen
Bewertungsübersicht
5 Sterren
(1)
4 Sterren
(0)
3 Sterren
(0)
2 Sterren
(0)
1 Ster
(0)
Meest positieve beoordeling vs. meest kritische beoordeling
Wolfgang Wuhrer
Deze borstel is zeer gemakkelijk te wassen
Klantenbeoordelingen
Wolfgang Wuhrer
23.04.2014
Deze borstel is zeer gemakkelijk te wassen
Zoekwoorden: Storch, Platte kwasten, Platte kwasten, kwast, Chinese borstelharen, China, gekookt, lakkwast, lakkwast