Posterkwast - Toray-haar - Grootte 1/4" tot 3/4" - VE 6 stuks - Prijs per VE - korte steel

Toepassing
  • De affichekwast is uitstekend geschikt voor werkzaamheden op grote oppervlakken en voor artistiek werk.
Beschrijving
  • De affichekwast is plat en heeft een korte steel en is voorzien van een naadloze zilveren klem.
Technische specificaties
  • Materiaal - Toray-haar
  • Grootte - 1/4" tot 3/4"
  • VE - 6 stuks
  • Prijs per VE
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Grootte
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Grootte VE Prijs incl. btw.
106700066306 6,8 mm 6 stuks Prijs per VE
€ 43,51
(€ 7,25 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
106700066308 8,4 mm 6 stuks Prijs per VE
€ 50,65
(€ 8,44 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
106700066310 10,5 mm 6 stuks Prijs per VE
€ 63,81
(€ 10,64 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
106700066316 12 mm 6 stuks Prijs per VE
€ 113,90
(€ 18,98 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
106700066320 16,7 mm 6 stuks Prijs per VE
€ 128,40
(€ 21,40 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Productveiligheid
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Storch, Penselen, Kunstenaarspenseel, Posterkwast, affichekwast, rothaar, rood haar