Ringkwasten - lichte borstelharen - borstellengte 39 tot 54 mm - maat 2 tot 16 - VE 6 en 12 stuks - prijs per VE

Toepassing
  • De ringkwast is bijzonder geschikt voor eenvoudige schilder- en lakwerkzaamheden en voor materialen die oplosmiddelen bevatten.
Beschrijving
  • De ringkwast is voorzien van een kunststof montuur en een ongelakte houten steel.
Technische specificaties
  • Materiaal - 2 keer gekookte borstelharen, kunstvezels
  • Borstellengte - 39 tot 54 mm
  • Grootte - 2 tot 16
  • VE - 6 en 12 stuks
  • Prijs per VE
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Grootte
Borstellengte
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 106101410239
Uitvoering
GrootteGrootte 2 / Ø 20 mm
Borstellengte39 mm
VE12 stuks
Productveiligheid
€ 22,48
(€ 1,87 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 106101410439
Uitvoering
GrootteGrootte 4 / Ø 25 mm
Borstellengte39 mm
VE12 stuks
Productveiligheid
€ 32,79
(€ 2,73 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 106101410639
Uitvoering
GrootteGrootte 6 / Ø 30 mm
Borstellengte39 mm
VE12 stuks
Productveiligheid
€ 35,44
(€ 2,95 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 106101410844
Uitvoering
GrootteGrootte 8 / Ø 35 mm
Borstellengte44 mm
VE12 stuks
Productveiligheid
€ 49,98
(€ 4,17 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 106101411049
Uitvoering
GrootteGrootte 10 / Ø 40 mm
Borstellengte49 mm
VE12 stuks
Productveiligheid
€ 44,43
(€ 3,70 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 106101411249
Uitvoering
GrootteGrootte 12 / Ø 45 mm
Borstellengte49 mm
VE12 stuks
Productveiligheid
€ 76,83
(€ 6,40 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Storch, Lakringkwast, Lakringkwast, penseel, Ringkwasten, lakken, chinaborst