360°-BEELD
Roestvrijstalen bokwiel - polyamide wiel - wiel-Ø 80 tot 200 mm - bouwhoogte 108 tot 240 mm - draagvermogen 130 tot 270 kg
Toepassing
- De bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tapijt, linoleum en glad beton.
- Het glijlagerwiel is volledig gemaakt van polyamide 6. Polyamide kan vocht opnemen en weer afgeven.
- De behuizing is gemaakt van chroom-nikkelstaal.
- De rol is breukvast bij hoge belasting, heeft een lage rolweerstand en een hoge chemische bestendigheid.
- Alle inbouwdelen, inclusief de asbout, zijn roestbestendig.
- De rol is ontworpen voor temperatuurbereiken van -40 tot +90 °C.
- Materiaal wiel - polyamide 6
- Materiaal behuizing - chroomnikkelstaal
- Lagers - Glijlagers
- Wiel-Ø - 80 tot 200 mm
- Wielbreedte - 33 tot 50 mm
- Hoogte - 108 tot 240 mm
- Platte afmetingen - 100 x 80 tot 130 x 106 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 8 tot 12 mm
- Draagvermogen - 130 tot 270 kg
Het wiel met een wieldiameter van 160 mm heeft een cilindrisch loopvlak, het loopvlak van de andere wielen is bolvormig.
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952922328400
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 33 mm |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 8 mm |
| Draagvermogen | 130 kg |
Artikelnummer: 952922328600
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 8 mm |
| Draagvermogen | 130 kg |
Artikelnummer: 952922328900
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 36 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 100 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 10 mm |
| Draagvermogen | 130 kg |
Artikelnummer: 952922329200
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 197 mm |
| Plaatmaat | 130 x 106 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 12 mm |
| Draagvermogen | 270 kg |
Artikelnummer: 952922329400
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 240 mm |
| Plaatmaat | 130 x 106 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 12 mm |
| Draagvermogen | 270 kg |
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven