Schuurpapier breedband PS 29 F - breedte 930 tot 1350 mm - lengte 1525 tot 2620 mm - K 60 tot K 180 - antistatisch - VE 10 stuks - prijs per VE

Artikelnummer:
629293700000
Uitvoering
Breedte1120 mm
Lengte1900 mm
KorrelgrootteK 150
VE10 stuks
Toepassing
  • Het schuurpapier breedband PS 29 F is uitermate geschikt voor het bewerken van hout.
Beschrijving
  • Het schuurpapier breedband PS 29 F wordt gekenmerkt door verminderde verstopping, een langere levensduur en een antistatische uitrusting.
Technische specificaties
  • Binding - kunsthars
  • Korrelsoort - Korund
  • Strooivorm - open
  • Ondergrond - F-papier
  • Breedte - 930 tot 1350 mm
  • Lengte - 1525 tot 2620 mm
  • Korrelgrootte - K 60 tot K 180
  • Bandbevestigingsvorm - F1
  • VE - 10 stuks
  • Prijs per VE
Uitvoeringen (11)
Selectie beperken
Breedte
Lengte
Korrelgrootte
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 630785200000
Uitvoering
Breedte930 mm
Lengte1525 mm
KorrelgrootteK 80
VE10 stuks
€ 371,54
(€ 37,15 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 630785700000
Uitvoering
Breedte1100 mm
Lengte1900 mm
KorrelgrootteK 80
VE10 stuks
€ 486,01
(€ 48,60 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 630785900000
Uitvoering
Breedte1100 mm
Lengte1900 mm
KorrelgrootteK 120
VE10 stuks
€ 458,63
(€ 45,86 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 629290400000
Uitvoering
Breedte1120 mm
Lengte1900 mm
KorrelgrootteK 80
VE10 stuks
€ 491,11
(€ 49,11 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 629293500000
Uitvoering
Breedte1120 mm
Lengte1900 mm
KorrelgrootteK 100
VE10 stuks
€ 463,35
(€ 46,34 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 629293600000
Uitvoering
Breedte1120 mm
Lengte1900 mm
KorrelgrootteK 120
VE10 stuks
€ 463,35
(€ 46,34 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 629293700000
Uitvoering
Breedte1120 mm
Lengte1900 mm
KorrelgrootteK 150
VE10 stuks
€ 463,35
(€ 46,34 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 630786300000
Uitvoering
Breedte1120 mm
Lengte2150 mm
KorrelgrootteK 80
VE10 stuks
€ 529,46
(€ 52,95 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 630786500000
Uitvoering
Breedte1120 mm
Lengte2150 mm
KorrelgrootteK 120
VE10 stuks
€ 497,91
(€ 49,79 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 629293800000
Uitvoering
Breedte1350 mm
Lengte2620 mm
KorrelgrootteK 60
VE10 stuks
€ 791,07
(€ 79,11 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 630736403912
Uitvoering
Breedte1130 mm
Lengte2200 mm
KorrelgrootteK 120
VE10 stuks
€ 507,55
(€ 50,76 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Banden, PS 29 F ACT, PS 29 F ACT-banden, klingspor, breedband, schuurpapier, schuurmiddelen