Schuurvlies schijf SV 484 - schijfdiameter 115 tot 125 mm - korrelgrootte K 80 tot K 280 - prijs per VE

Artikelnummer:
658250125080
Uitvoering
Schijfdiameter125 mm
KorrelgrootteK 80
FijnheidsgraadGrof
VE10 stuks
Toepassing
  • Schuurvlies voor universeel gebruik
Beschrijving
  • Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding
  • Voor de afwerking van vlakke en licht geprofileerde oppervlakken
Technische specificaties
  • Binding - kunsthars
  • Korrelsoort - Korund
  • Schijfdiameter - 115 tot 125 mm
  • Korrelgrootte - K 80 tot K 280
  • Prijs per VE
Uitvoeringen (8)
Selectie beperken
Schijfdiameter
Korrelgrootte
Fijnheidsgraad
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Schijfdiameter Korrelgrootte Fijnheidsgraad VE Prijs incl. btw.
658250115080 115 mm K 80 Grof 10 stuks
€ 32,01
(€ 3,20 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658250115100 115 mm K 100 Medium 10 stuks
€ 23,77
(€ 2,38 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658250115180 115 mm K 180 Medium 10 stuks
€ 30,56
(€ 3,06 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658250115280 115 mm K 280 Zeer fijn 10 stuks
€ 36,89
(€ 3,69 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658250125080 125 mm K 80 Grof 10 stuks
€ 50,54
(€ 5,05 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658250125100 125 mm K 100 Medium 10 stuks
€ 39,63
(€ 3,96 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658250125180 125 mm K 280 Medium 10 stuks
€ 39,63
(€ 3,96 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658250125280 125 mm K 280 Zeer fijn 10 stuks
€ 47,82
(€ 4,78 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: schuurvlies, vlies, schuurschijf, vlies schijf, schuurvlies schijf