Siliconen slangklem - schroefdraad M8 - staal - klembereik Ø 15 - 19 tot 159 - 168 mm - prijs per VE

Toepassing
  • De fischer siliconen slangklem FRSH met geluidsdempende inzetstuk is geschikt voor het bevestigen van buizen met hoge temperaturen.
Beschrijving
  • De siliconen slangklem kan dankzij de twee schroeven optimaal worden aangepast aan de buitendiameter van de buis.
  • De klem heeft een aansluitmoer met M8-schroefdraad voor het bevestigen van draadstangen of stekerschroeven.
  • De buisklemschroeven zijn voorzien van een verliesbeveiliging.
Technische specificaties
  • Materiaal - staal DD11 (materiaal nr. 1.0332) volgens DIN EN 10111
  • Materiaal geluiddempende vulling - siliconen
  • Temperatuurbereik - van -40 °C tot +220 °C
  • Verzinking - Galvanisch verzinkt, 5 - 9 μm
  • Aansluitmoer - (tot FRSH 59-63) weerstandslassen, M8 en M8/M10 SW 13, M10 SW 17
  • Spanbereik-Ø - van 15 - 19 tot 159 - 168 mm
  • Breedte - 62 tot 226 mm
  • Hoogte - 24 tot 201 mm
  • Verkoopeenheid - 8 tot 100 stuks
Uitvoeringen (16)
Selectie beperken
Spanbereik-Ø
Breedte
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 857806349010
Uitvoering
Spanbereik-Ø15-19 mm
Breedte62 mm
VE100 stuks
Productveiligheid
€ 584,45
(€ 5,84 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 80,90
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857806349201
Uitvoering
Spanbereik-Ø20-24 mm
Breedte68 mm
VE100 stuks
Productveiligheid
€ 663,82
(€ 6,64 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 91,88
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857806349401
Uitvoering
Spanbereik-Ø25-30 mm
Breedte75 mm
VE100 stuks
Productveiligheid
€ 724,76
(€ 7,25 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 100,32
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857806349501
Uitvoering
Spanbereik-Ø32-37 mm
Breedte80 mm
VE100 stuks
Productveiligheid
€ 809,06
(€ 8,09 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 111,99
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857806349801
Uitvoering
Spanbereik-Ø40-45 mm
Breedte90 mm
VE50 stuks
Productveiligheid
€ 497,59
(€ 9,95 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 68,87
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857806349901
Uitvoering
Spanbereik-Ø48-53 mm
Breedte97 mm
VE50 stuks
Productveiligheid
€ 595,06
(€ 11,90 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 82,37
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857806350001
Uitvoering
Spanbereik-Ø54-59 mm
Breedte104 mm
VE50 stuks
Productveiligheid
€ 629,31
(€ 12,59 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 87,11
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857806350201
Uitvoering
Spanbereik-Ø60-64 mm
Breedte110 mm
VE50 stuks
Productveiligheid
€ 635,73
(€ 12,71 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 87,99
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857806350401
Uitvoering
Spanbereik-Ø68-73 mm
Breedte122 mm
VE25 stuks
Productveiligheid
€ 446,53
(€ 17,86 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 61,81
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857806350501
Uitvoering
Spanbereik-Ø72-78 mm
Breedte130 mm
VE25 stuks
Productveiligheid
€ 498,77
(€ 19,95 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 69,04
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857806351101
Uitvoering
Spanbereik-Ø80-86 mm
Breedte130 mm
VE25 stuks
Productveiligheid
€ 526,72
(€ 21,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 72,91
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857806351301
Uitvoering
Spanbereik-Ø87-92 mm
Breedte141 mm
VE25 stuks
Productveiligheid
€ 570,12
(€ 22,80 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 78,91
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 8578063518
Uitvoering
Spanbereik-Ø95-103 mm
Breedte156 mm
VE25 stuks
Productveiligheid
€ 669,75
(€ 26,79 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 92,70
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857806352001
Uitvoering
Spanbereik-Ø102-116 mm
Breedte172 mm
VE20 stuks
Productveiligheid
€ 546,70
(€ 27,34 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 75,67
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857806353701
Uitvoering
Spanbereik-Ø133-141 mm
Breedte198 mm
VE10 stuks
Productveiligheid
€ 383,71
(€ 38,37 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 53,11
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 857809150701
Uitvoering
Spanbereik-Ø159-168 mm
Breedte226 mm
VE8 stuks
Productveiligheid
€ 349,10
(€ 43,64 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 48,32
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Tussenliggende buisklem, hittebestendige buisklem, Buisbeugel FRSH, Siliconen slangklem FRSH, Hittebestendige geluidsisolatie-inzetstuk, Fischer FRSH, Klem, Buisbeugel, Siliconen slangklem