Siliconen slangklem - schroefdraad M8 - staal - klembereik Ø 15 - 19 tot 159 - 168 mm - prijs per VE

Toepassing
  • De fischer siliconen slangklem FRSH met geluidsdempende inzetstuk is geschikt voor het bevestigen van buizen met hoge temperaturen.
Beschrijving
  • De siliconen slangklem kan dankzij de twee schroeven optimaal worden aangepast aan de buitendiameter van de buis.
  • De klem heeft een aansluitmoer met M8-schroefdraad voor het bevestigen van draadstangen of stekerschroeven.
  • De buisklemschroeven zijn voorzien van een verliesbeveiliging.
Technische specificaties
  • Materiaal - staal DD11 (materiaal nr. 1.0332) volgens DIN EN 10111
  • Materiaal geluiddempende vulling - siliconen
  • Temperatuurbereik - van -40 °C tot +220 °C
  • Verzinking - Galvanisch verzinkt, 5 - 9 μm
  • Aansluitmoer - (tot FRSH 59-63) weerstandslassen, M8 en M8/M10 SW 13, M10 SW 17
  • Spanbereik-Ø - van 15 - 19 tot 159 - 168 mm
  • Breedte - 62 tot 226 mm
  • Hoogte - 24 tot 201 mm
  • Verkoopeenheid - 8 tot 100 stuks
Uitvoeringen (16)
Selectie beperken
Spanbereik-Ø
Breedte
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Spanbereik-Ø Breedte VE Prijs incl. btw.
857806349010 15-19 mm 62 mm 100 stuks
€ 584,45
(€ 5,84 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 80,90
Productveiligheid
857806349201 20-24 mm 68 mm 100 stuks
€ 663,82
(€ 6,64 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 91,88
Productveiligheid
857806349401 25-30 mm 75 mm 100 stuks
€ 724,76
(€ 7,25 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 100,32
Productveiligheid
857806349501 32-37 mm 80 mm 100 stuks
€ 809,06
(€ 8,09 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 111,99
Productveiligheid
857806349801 40-45 mm 90 mm 50 stuks
€ 497,59
(€ 9,95 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 68,87
Productveiligheid
857806349901 48-53 mm 97 mm 50 stuks
€ 595,06
(€ 11,90 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 82,37
Productveiligheid
857806350001 54-59 mm 104 mm 50 stuks
€ 629,31
(€ 12,59 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 87,11
Productveiligheid
857806350201 60-64 mm 110 mm 50 stuks
€ 635,73
(€ 12,71 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 87,99
Productveiligheid
857806350401 68-73 mm 122 mm 25 stuks
€ 446,53
(€ 17,86 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 61,81
Productveiligheid
857806350501 72-78 mm 130 mm 25 stuks
€ 498,77
(€ 19,95 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 69,04
Productveiligheid
857806351101 80-86 mm 130 mm 25 stuks
€ 526,72
(€ 21,07 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 72,91
Productveiligheid
857806351301 87-92 mm 141 mm 25 stuks
€ 570,12
(€ 22,80 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 78,91
Productveiligheid
8578063518 95-103 mm 156 mm 25 stuks
€ 669,75
(€ 26,79 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 92,70
Productveiligheid
857806352001 102-116 mm 172 mm 20 stuks
€ 546,70
(€ 27,34 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 75,67
Productveiligheid
857806353701 133-141 mm 198 mm 10 stuks
€ 383,71
(€ 38,37 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 53,11
Productveiligheid
857809150701 159-168 mm 226 mm 8 stuks
€ 349,10
(€ 43,64 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
toegevoegde materiaalkosten: € 48,32
Productveiligheid
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Tussenliggende buisklem, hittebestendige buisklem, Buisbeugel FRSH, Siliconen slangklem FRSH, Hittebestendige geluidsisolatie-inzetstuk, Fischer FRSH, Klem, Buisbeugel, Siliconen slangklem