Spiraalboorset HSS D338N - diameter 1 tot 13 mm - spiraalhoek 25 tot 30° - set 19 tot 50 stuks - prijs per set

Artikelnummer:
943110707010
Uitvoering
Ø1,00 mm tot 5,90 mm
Aantal boren50 stuks
elk oplopend0,1 mm
Toepassing
  • De spiraalboorset is universeel inzetbaar voor staal.
Beschrijving
  • De spiraalboorset is gewalst en wordt geleverd in een metalen koffer.
Technische specificaties
  • Diameter - 1 tot 13 mm
  • DIN - 338
  • HSS
  • Gerold
  • Type N
  • Spiraalhoek - van 25 tot 30°
  • Punt hoek - 118°
  • Zijdelingse spaanhoek - normaal
  • Kerndikte - normaal
  • Kernstijging - normaal
  • Schaft (DIN) cilindrisch, afgeschuind
  • Set - 19 tot 50 stuks
  • Prijs per set
Uitvoeringen (5)
Selectie beperken
Ø
Aantal boren
elk oplopend
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Ø Aantal boren elk oplopend Prijs incl. btw.
943110707010 1,00 mm tot 5,90 mm 50 stuks 0,1 mm
€ 35,36
(€ 0,71 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
943110707020 6,00 mm tot 10,00 mm 41 stuks 0,1 mm
€ 74,85
(€ 1,83 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
943110707030 1,00 mm tot 10,00 mm 19 stuks 0,5 mm
€ 22,00
(€ 1,16 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
943110707035 1,00 mm tot 10,50 mm 24 stuks 0,5 mm
€ 36,10
(€ 1,50 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
943110707040 1,00 mm tot 13,00 mm 25 stuks 0,5 mm
€ 44,02
(€ 1,76 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Beoordelingen
Algemene beoordelingen
5.0 door 5.0 sterren / 1 Beoordelingen
Bewertungsübersicht
5 Sterren
(1)
4 Sterren
(0)
3 Sterren
(0)
2 Sterren
(0)
1 Ster
(0)
Meest positieve beoordeling vs. meest kritische beoordeling
Albert Sowa
Kwaliteit gereedschap in een stabiele doos. Goede prijs en aanbevolen.
Klantenbeoordelingen
Albert Sowa
12.05.2012
Kwaliteit gereedschap in een stabiele doos. Goede prijs en aanbevolen.
Zoekwoorden: Eisenwolff, spiraalboorset, spiraalboorset, spiraalboorset, spiraalboorset, boorsets, boorsets, boorset, boorset