360°-BEELD
Vaste zwenkwiel - met polyamide wiel - wiel-Ø 80 tot 250 mm - bouwhoogte 100 tot 290 mm - draagvermogen 150 tot 450 kg
Toepassing
- De bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tapijt, linoleum en glad beton.
- Het glijlagerwiel met cilindrisch loopvlak is volledig vervaardigd uit polyamide 6. Polyamide kan vocht opnemen en weer afgeven.
- De behuizing is gemaakt van verzinkt plaatstaal.
- Het wiel is zeer goed bestand tegen chemicaliën en is ontworpen voor temperaturen van -40 tot +90 °C.
- De rol heeft een lage rolweerstand en is breukvast bij hoge belasting.
- Materiaal wiel - polyamide 6
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Glijlagers
- Wiel-Ø - 80 tot 250 mm
- Wielbreedte - 35 tot 58 mm
- Hoogte - 100 tot 290 mm
- Plaatmaat - 102 x 87 tot 230 x 125 mm
- Gatenpatroon - 80 x 60 tot 190 x 75 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 14 mm
- Draagvermogen - 150 tot 450 kg
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952922959800
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Plaatmaat | 102 x 87 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 150 kg |
Artikelnummer: 952922959900
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 38 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Plaatmaat | 102 x 87 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 180 kg |
Artikelnummer: 952922960100
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 43 mm |
| Bouwhoogte | 185 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
Artikelnummer: 952922960200
Uitvoering
| Wiel-Ø | 175 mm |
| Wielbreedte | 45 mm |
| Bouwhoogte | 208 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 350 kg |
Artikelnummer: 952922997700
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 58 mm |
| Bouwhoogte | 290 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
Artikelnummer: 952922997800
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 58 mm |
| Bouwhoogte | 290 mm |
| Plaatmaat | 230 x 125 mm |
| Gatmaat | 190 x 75 mm |
| Schroefgat-Ø | 14 mm |
| Draagvermogen | 450 kg |
| € 73,01 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven