Veerpen - eenvoudig - verzinkt

Toepassing
  • Veerpennen voor gebruik in de industrie, ambacht en hobby.
Beschrijving
  • Verzinkt
Technische specificaties
  • Eenvoudig
Uitvoeringen (4)
Selectie beperken
A
B
C
Verpakkingseenheid
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 9067xx661348
Uitvoering
A50 mm
B10 mm
C2 mm
Verpakkingseenheid15 stuks (5 x 3 stuks, zelfbedieningsverpakking)
Productveiligheid
€ 6,08
(€ 0,41 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 9067xx661362
Uitvoering
A60 mm
B20 mm
C4 mm
Verpakkingseenheid10 stuks (5 x 2 stuks, zelfbedieningsverpakking)
Productveiligheid
€ 6,35
(€ 0,64 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 9067xx61379
Uitvoering
A85 mm
B24 mm
C5 mm
Verpakkingseenheid10 stuks (5 x 2 stuks, zelfbedieningsverpakking)
Productveiligheid
€ 9,39
(€ 0,94 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 9067xx658287
Uitvoering
A105 mm
B30 mm
C6 mm
Verpakkingseenheid5 stuks, zelfbedieningsverpakking
Productveiligheid
€ 8,59
(€ 1,72 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Veerpen, Veerplug, Veerpen, verzinkt, Veerpen enkelvoudig, Veerpen, 007900800AV Vormann, 007900802AV Vormann, 007900803AV Vormann, 007900804AV Vormann, Voorman, Veerklem, Klem