|
106700066604 |
3 mm |
12 stuks |
Prijs per VE |
|
|
|
€ 89,65 (€ 7,47 / Stuk)
|
|
Prijs incl. btw.
|
| gratis verzending |
|
Productveiligheid
Fabrikantnummer: 066604
Momenteel beschikken wij helaas nog niet over de gegevens van de fabrikant. Wij zullen deze zo snel mogelijk aanvullen.
|
|
106700066606 |
4 mm |
12 stuks |
Prijs per VE |
|
|
|
€ 101,32 (€ 8,44 / Stuk)
|
|
Prijs incl. btw.
|
| gratis verzending |
|
Productveiligheid
Fabrikantnummer: 066606
Momenteel beschikken wij helaas nog niet over de gegevens van de fabrikant. Wij zullen deze zo snel mogelijk aanvullen.
|
|
106700066608 |
5 mm |
12 stuks |
Prijs per VE |
|
|
|
€ 132,14 (€ 11,01 / Stuk)
|
|
Prijs incl. btw.
|
| gratis verzending |
|
Productveiligheid
Fabrikantnummer: 066608
Momenteel beschikken wij helaas nog niet over de gegevens van de fabrikant. Wij zullen deze zo snel mogelijk aanvullen.
|
|
106700066610 |
6 mm |
12 stuks |
Prijs per VE |
|
|
|
€ 165,46 (€ 13,79 / Stuk)
|
|
Prijs incl. btw.
|
| gratis verzending |
|
Productveiligheid
Fabrikantnummer: 066610
Momenteel beschikken wij helaas nog niet over de gegevens van de fabrikant. Wij zullen deze zo snel mogelijk aanvullen.
|
|
106700066612 |
8 mm |
12 stuks |
Prijs per VE |
|
|
|
€ 233,69 (€ 19,47 / Stuk)
|
|
Prijs incl. btw.
|
| gratis verzending |
|
Productveiligheid
Fabrikantnummer: 066612
Momenteel beschikken wij helaas nog niet over de gegevens van de fabrikant. Wij zullen deze zo snel mogelijk aanvullen.
|