360°-BEELD
Zwaar belastbare bokwiel - Elastisch PU-wiel - Wiel-Ø 82 tot 85 mm - Bouwhoogte 133 tot 135 mm - Draagvermogen 700 kg
Toepassing
- De zware bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, ruw beton en oneffen vloeren.
- Het kogellagerwiel is gemaakt van staal, het gegoten, cilindrische loopvlak is van blauw-paars elastisch polyurethaan met ca. 78° Shore A.
- Het frame is een zwart gelakte, zware gelaste staalconstructie.
- De bokwiel heeft een hoog draagvermogen, een lage rolweerstand en laat geen sporen achter.
- Materiaal wiel - staal
- Materiaal loopvlak - elastisch polyurethaan, ca. 78° Shore A
- Materiaal behuizing - gelaste stalen constructie, gelakt
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 82 tot 85 mm
- Wielbreedte - 70 mm
- Bouwhoogte - 133 tot 135 mm
- Plaatmaat - 137 x 110 mm
- Gaten - 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 12,3 mm
- Draagvermogen - 700 kg
| vanaf € 95,36 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Heeft u vragen?
Wij helpen u graag verder!
Wij helpen u graag verder!
Uitvoeringen (2)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952930012667
Uitvoering
| Wiel-Ø | 82 mm |
| Wielbreedte | 70 mm |
| Bouwhoogte | 133 mm |
| Plaatmaat | 137 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 12,3 mm |
| Draagvermogen | 700 kg |
| € 95,36 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012669
Uitvoering
| Wiel-Ø | 85 mm |
| Wielbreedte | 70 mm |
| Bouwhoogte | 135 mm |
| Plaatmaat | 137 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 12,3 mm |
| Draagvermogen | 700 kg |
| € 101,04 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven