360°-BEELD
Zwaar belastbare bokwiel - polyurethaanwiel - wiel-Ø 80 tot 250 mm - bouwhoogte 108 tot 297 mm - draagvermogen 180 tot 700 kg
Toepassing
- De zware bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, ruw beton en oneffen vloeren.
- Het kogellagerwiel is gemaakt van gegoten aluminium, het gegoten, cilindrische loopvlak is van polyurethaan met ca. 92° Shore A.
- De zware behuizing is gemaakt van geperst, verzinkt plaatstaal.
- De rol is bijzonder ongevoelig voor stoten en slagen en biedt een hoog draagvermogen, geringe slijtage en een soepele loop.
- Materiaal wielbehuizing - gegoten aluminium
- Materiaal loopvlak - polyurethaan, ca. 92° Shore A
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 80 tot 250 mm
- Wielbreedte - 36 tot 60 mm
- Hoogte - 108 tot 297 mm
- Plaatmaat - 102 x 90 tot 135 x 114 mm
- Gatenmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 8,5 tot 10,5 mm
- Draagvermogen - 180 tot 700 kg
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952910020244
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 36 mm |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Plaatmaat | 102 x 90 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 8,5 mm |
| Draagvermogen | 180 kg |
Artikelnummer: 952910020245
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Plaatmaat | 102 x 90 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 8,5 mm |
| Draagvermogen | 280 kg |
Artikelnummer: 952910020246
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Plaatmaat | 102 x 90 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 8,5 mm |
| Draagvermogen | 350 kg |
Artikelnummer: 952910020247
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 10,5 mm |
| Draagvermogen | 500 kg |
| € 54,32 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952910020248
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 245 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 10,5 mm |
| Draagvermogen | 500 kg |
Artikelnummer: 952910023358
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 297 mm |
| Plaatmaat | 135 x 114 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 10,5 mm |
| Draagvermogen | 700 kg |
| € 86,51 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven