360°-BEELD
Zwaar belastbare bokwiel - polyurethaanwiel - wiel-Ø 80 tot 500 mm - bouwhoogte 112 tot 600 mm - draagvermogen 180 tot 4500 kg
Toepassing
- De zware bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, ruw beton en oneffen, harde vloeren.
- Het dubbel kogelgelagerde wielhuis is gemaakt van speciaal grijs gietijzer, het gegoten, cilindrische loopvlak is van polyurethaan met ca. 95° Shore A.
- De zware behuizing is tot een wieldiameter van 200 mm vervaardigd uit verzinkt plaatstaal en vanaf een wieldiameter van 250 mm uit een gelaste staalconstructie.
- De rol voor zware lasten heeft een elastische, geluidsarme, spoorloze loop met slechts geringe slijtage en is bestand tegen veel agressieve media.
- De rol is bijzonder ongevoelig voor stoten en slagen.
- Materiaal wielbehuizing - speciaal grijs gietijzer
- Materiaal loopvlak - gegoten polyurethaan, ca. 95° Shore A
- Materiaal behuizing - verzinkt staal of gelast staal
- Lagers - 2 kogellagers
- Wiel-Ø - 80 tot 500 mm
- Wielbreedte - 30 tot 100 mm
- Bouwhoogte - 112 tot 600 mm
- Plaatmaat - 100 x 85 tot 250 x 200 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 210 x 160 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 19 mm
- Draagvermogen - 180 tot 4500 kg
Uitvoeringen (18)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatdikte
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952930023596
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 36 mm |
| Bouwhoogte | 112 mm |
| Plaatdikte | 100 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 180 kg |
Artikelnummer: 952930012597
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 132 mm |
| Plaatdikte | 100 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952930012599
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 145 mm |
| Plaatdikte | 110 x 95 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
| € 51,41 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 952930012600
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 159 mm |
| Plaatdikte | 95 x 110 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 250 kg |
Artikelnummer: 952930012601
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 159 mm |
| Plaatdikte | 110 x 95 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
Artikelnummer: 952930012602
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 185 mm |
| Plaatdikte | 140 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
| € 65,24 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012605
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 189 mm |
| Plaatdikte | 145 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 550 kg |
| € 60,01 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 3 weken
Artikelnummer: 952930012604
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 214 mm |
| Plaatdikte | 170 x 145 mm |
| Gatmaat | 140 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 800 kg |
| € 84,91 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930028529
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 245 mm |
| Plaatdikte | 145 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 1000 kg |
| € 80,63 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 952930012608
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 264 mm |
| Plaatdikte | 175 x 140 mm |
| Gatmaat | 140 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 1200 kg |
| € 151,32 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012609
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Plaatdikte | 200 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 1200 kg |
| € 126,65 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 4 weken
Artikelnummer: 952930012610
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Plaatdikte | 200 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 1500 kg |
| € 181,49 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 3 weken
Artikelnummer: 952930012623
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 100 mm |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Plaatdikte | 200 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 2200 kg |
| € 263,54 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012624
Uitvoering
| Wiel-Ø | 300 mm |
| Wielbreedte | 70 mm |
| Bouwhoogte | 346 mm |
| Plaatdikte | 200 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 1800 kg |
| € 313,00 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012625
Uitvoering
| Wiel-Ø | 300 mm |
| Wielbreedte | 100 mm |
| Bouwhoogte | 380 mm |
| Plaatdikte | 200 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 17 mm |
| Draagvermogen | 2800 kg |
| € 426,40 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012627
Uitvoering
| Wiel-Ø | 350 mm |
| Wielbreedte | 100 mm |
| Bouwhoogte | 430 mm |
| Plaatdikte | 250 x 200 mm |
| Gatmaat | 210 x 160 mm |
| Schroefgat-Ø | 19 mm |
| Draagvermogen | 3000 kg |
| € 499,57 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012629
Uitvoering
| Wiel-Ø | 400 mm |
| Wielbreedte | 100 mm |
| Bouwhoogte | 490 mm |
| Plaatdikte | 250 x 200 mm |
| Gatmaat | 210 x 160 mm |
| Schroefgat-Ø | 19 mm |
| Draagvermogen | 3500 kg |
| € 552,52 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012631
Uitvoering
| Wiel-Ø | 500 mm |
| Wielbreedte | 100 mm |
| Bouwhoogte | 600 mm |
| Plaatdikte | 250 x 200 mm |
| Gatmaat | 210 x 160 mm |
| Schroefgat-Ø | 19 mm |
| Draagvermogen | 4500 kg |
| € 982,66 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Dit artikel is een accessoire van...
| vanaf € 69,71 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Beoordelingen
Algemene beoordelingen
5.0 door 5.0 sterren
/
1 Beoordelingen
Bewertungsübersicht
| 5 Sterren |
|
(1) |
| 4 Sterren |
|
(0) |
| 3 Sterren |
|
(0) |
| 2 Sterren |
|
(0) |
| 1 Ster |
|
(0) |
Meest positieve beoordeling vs. meest kritische beoordeling
Mario Eckert
superQalität
Klantenbeoordelingen