360°-BEELD
Zwaar belastbare bokwiel - volledig stalen wiel - wiel-Ø 100 tot 250 mm - bouwhoogte 145 tot 380 mm - draagvermogen 1700 tot 10000 kg
Toepassing
- De zware bokwiel is uitermate geschikt voor gebruik op vaste, vlakke vloeren.
- Het kogelgelagerde wiel is volledig van staal, het oppervlak is licht gegalvaniseerd.
- Het frame is een zeer robuuste gelaste staalconstructie. Deze is tot een wieldiameter van 150 mm verzinkt en vanaf een wieldiameter van 200 mm zwart gelakt.
- De rol is met een ingesoldeerde, zeer stabiele middenbout vastgeschroefd, de wielas is eveneens vastgeschroefd.
- De bokwiel biedt een zeer hoog statisch en dynamisch draagvermogen en een zeer hoge slijtvastheid. Bovendien biedt het wiel een zeer lage rolweerstand en loopt het soepel op gladde vloeren.
- De rol is elektrisch geleidend.
- Materiaal wiel - staal (C45)
- Materiaal behuizing - gelaste staalconstructie, verzinkt of gelakt
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 100 tot 250 mm
- Wielbreedte - 40 tot 80 mm
- Hoogte - 145 tot 380 mm
- Plaatmaat - 135 x 110 tot 400 x 300 mm
- Gatenpatroon - 105 x 80 tot 340 x 240 mm
- Schroefgat-Ø - 11 tot 26 mm
- Draagvermogen - 1700 tot 10000 kg
| vanaf € 155,60 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Heeft u vragen?
Wij helpen u graag verder!
Wij helpen u graag verder!
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Plaatdikte
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952932860300
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 145 mm |
| Plaatdikte | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 1700 kg |
| € 155,60 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952932860400
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 55 mm |
| Bouwhoogte | 170 mm |
| Plaatdikte | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 1750 kg |
| € 200,13 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 4 weken
Artikelnummer: 952932860500
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 55 mm |
| Bouwhoogte | 205 mm |
| Plaatdikte | 175 x 140 mm |
| Gatmaat | 140 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 14 mm |
| Draagvermogen | 3000 kg |
| € 259,18 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 3 weken
Artikelnummer: 952932860600
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 55 mm |
| Bouwhoogte | 255 mm |
| Plaatdikte | 175 x 140 mm |
| Gatmaat | 140 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 14 mm |
| Draagvermogen | 3000 kg |
| € 451,80 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952932860700
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 80 mm |
| Bouwhoogte | 280 mm |
| Plaatdikte | 255 x 200 mm |
| Gatmaat | 210 x 160 mm |
| Schroefgat-Ø | 18 mm |
| Draagvermogen | 6000 kg |
| € 489,70 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952932860800
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 65 mm |
| Bouwhoogte | 380 mm |
| Plaatdikte | 400 x 300 mm |
| Gatmaat | 340 x 240 mm |
| Schroefgat-Ø | 26 mm |
| Draagvermogen | 10000 kg |
| € 1.573,18 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven