360°-BEELD
Zwaar belastbare zwenkwiel - Elastisch PU-wiel - Wiel-Ø 100 tot 200 mm - Bouwhoogte 128 tot 245 mm - Draagvermogen 200 tot 600 kg
Toepassing
- De zware rol met dubbele stop is geschikt voor gebruik op tegels, ruw beton en oneffen vloeren.
- Het kogellagerwiel is gemaakt van gegoten aluminium, het gegoten loopvlak is van elastisch polyurethaan met ca. 78° Shore A.
- De zware behuizing, waarvan de vorkkop dubbel kogelgelagerd is, is vervaardigd uit geperst, verzinkt plaatstaal.
- De zware rol heeft een hoog draagvermogen, een lage rolweerstand en laat geen sporen achter.
- De zware transportwiel is bijzonder ongevoelig voor stoten en schokken.
- Materiaal wiel - gegoten aluminium
- Materiaal loopvlak - elastisch polyurethaan, ca. 78° Shore A
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 100 tot 200 mm
- Wielbreedte - 30 tot 50 mm
- Hoogte - 128 tot 245 mm
- Uitsteeklengte - 40 tot 56 mm
- Plaatmaat - 105 x 80 tot 135 x 110 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 105 x 80 mm
- Schroefgat-Ø - 8,5 tot 10,5 mm
- Draagvermogen - 200 tot 600 kg
Uitvoeringen (4)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteekl
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952930026822
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Uitsteekl | 40 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 8,5 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
Artikelnummer: 952930026823
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitsteekl | 40 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 8,5 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
| € 68,23 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930026824
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Uitsteekl | 56 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 10,5 mm |
| Draagvermogen | 500 kg |
| € 104,11 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930026825
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 245 mm |
| Uitsteekl | 56 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 10,5 mm |
| Draagvermogen | 600 kg |
| € 123,60 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven