360°-BEELD
Zwaar belastbare zwenkwiel - polyurethaanwiel - wiel-Ø 80 tot 300 mm - bouwhoogte 112 tot 346 mm - draagvermogen 180 tot 1800 kg
Toepassing
- De zware transportrol met dubbele stop in de voorloop is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, ruw beton en oneffen vloeren.
- Het kogellagerwiel is gemaakt van speciaal grijs gietijzer, het cilindrische loopvlak is van polyurethaan met ca. 95° Shore A.
- De behuizing, waarvan de vorkkop dubbel kogelgelagerd is, is vervaardigd uit verzinkt plaatstaal (tot wiel-Ø 200 mm) of uit een gelaste staalconstructie (vanaf wiel-Ø 250 mm). De lagerbussen in de vorkkop zijn gehard.
- De rol is bijzonder ongevoelig voor stoten en slagen en bestand tegen veel agressieve media. Bovendien biedt de rol een elastische, spoorloze, geruisloze loop met slechts geringe slijtage.
- Materiaal wielbehuizing - speciaal grijs gietijzer
- Materiaal loopvlak - polyurethaan, ca. 95° Shore A
- Materiaal behuizing - verzinkt plaatstaal of gelaste staalconstructie
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 80 tot 300 mm
- Wielbreedte - 30 tot 70 mm
- Hoogte - 112 tot 346 mm
- Uitsteeklengte - 39 tot 70 mm
- Plaatmaat - 105 x 85 tot 200 x 160 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 160 x 120 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 15 mm
- Draagvermogen - 180 tot 1800 kg
| vanaf € 69,71 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Heeft u vragen?
Wij helpen u graag verder!
Wij helpen u graag verder!
Uitvoeringen (13)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteekl
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952930012025
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 36 mm |
| Bouwhoogte | 112 mm |
| Uitsteekl | 39 mm |
| Plaatmaat | 105 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 180 kg |
| € 69,71 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012028
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 132 mm |
| Uitsteekl | 40 mm |
| Plaatmaat | 105 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
| € 71,72 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 952930012030
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 145 mm |
| Uitsteekl | 40 mm |
| Plaatmaat | 105 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
| € 82,45 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012032
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 159 mm |
| Uitsteekl | 40 mm |
| Plaatmaat | 105 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 250 kg |
| € 78,54 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012034
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 159 mm |
| Uitsteekl | 40 mm |
| Plaatmaat | 105 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
| € 63,90 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012036
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 185 mm |
| Uitsteekl | 41 mm |
| Plaatmaat | 140 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
| € 103,45 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012040
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 189 mm |
| Uitsteekl | 53 mm |
| Plaatmaat | 140 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 550 kg |
| € 116,96 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012038
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 210 mm |
| Uitsteekl | 50 mm |
| Plaatmaat | 175 x 140 mm |
| Gatmaat | 140 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 800 kg |
| € 189,18 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930028528
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 245 mm |
| Uitsteekl | 55 mm |
| Plaatmaat | 140 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 1000 kg |
| € 111,01 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012046
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 264 mm |
| Uitsteekl | 45 mm |
| Plaatmaat | 175 x 140 mm |
| Gatmaat | 140 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 1200 kg |
| € 229,59 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012048
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Uitsteekl | 63 mm |
| Plaatmaat | 200 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 1200 kg |
| € 190,46 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 5 weken
Artikelnummer: 952930012050
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Uitsteekl | 63 mm |
| Plaatmaat | 200 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 1500 kg |
| € 282,16 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 4 weken
Artikelnummer: 952930012053
Uitvoering
| Wiel-Ø | 300 mm |
| Wielbreedte | 70 mm |
| Bouwhoogte | 346 mm |
| Uitsteekl | 70 mm |
| Plaatmaat | 200 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 1800 kg |
| € 285,13 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven