360°-BEELD
Zwaar belastbare zwenkwiel - polyurethaanwiel - wiel-Ø 80 tot 500 mm - bouwhoogte 112 tot 600 mm - draagvermogen 180 tot 4500 kg
Toepassing
- De zware transportrol is geschikt voor gebruik op tegels, ruw beton en oneffen vloeren.
- Het kogellagerwiel bestaat uit speciaal grijs gietijzer, het gegoten, cilindrische loopvlak is van polyurethaan met ca. 95° Shore A.
- De zware behuizing, waarvan de vorkkop dubbel kogelgelagerd is en voorzien is van geharde lagerbussen, is vervaardigd uit geperst, verzinkt plaatstaal. Vanaf een wieldiameter van 250 mm is de behuizing een gelaste staalconstructie.
- De rol is bijzonder ongevoelig voor stoten en slagen en biedt een elastische, geluidsarme loop met geringe slijtage.
- Materiaal wielbehuizing - speciaal grijs gietijzer
- Materiaal loopvlak - polyurethaan, ca. 95° Shore A
- Materiaal behuizing - verzinkt plaatstaal of gelaste staalconstructie
- Lagers - Kogellagers
- Wiel-Ø - 80 tot 500 mm
- Wielbreedte - 30 tot 100 mm
- Hoogte - 112 tot 600 mm
- Uitsteeklengte - 39 tot 95 mm
- Plaatmaat - 105 x 85 tot 250 x 200 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 210 x 160 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 19 mm
- Draagvermogen - 180 tot 4500 kg
Uitvoeringen (18)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteekl
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952930012024
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 36 mm |
| Bouwhoogte | 112 mm |
| Uitsteekl | 39 mm |
| Plaatmaat | 105 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 180 kg |
Artikelnummer: 952930012026
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 132 mm |
| Uitsteekl | 40 mm |
| Plaatmaat | 105 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
| € 51,78 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012029
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 145 mm |
| Uitsteekl | 40 mm |
| Plaatmaat | 105 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
| € 63,47 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012031
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 35 mm |
| Bouwhoogte | 159 mm |
| Uitsteekl | 40 mm |
| Plaatmaat | 105 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 250 kg |
Artikelnummer: 952930012033
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 159 mm |
| Uitsteekl | 40 mm |
| Plaatmaat | 105 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 300 kg |
| € 67,99 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 14 werkdagen
Artikelnummer: 952930012035
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 185 mm |
| Uitsteekl | 41 mm |
| Plaatmaat | 140 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 400 kg |
| € 80,97 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012039
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 191,5 mm |
| Uitsteekl | 53 mm |
| Plaatmaat | 140 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 550 kg |
| € 73,21 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012037
Uitvoering
| Wiel-Ø | 150 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 214 mm |
| Uitsteekl | 50 mm |
| Plaatmaat | 175 x 140 mm |
| Gatmaat | 140 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 800 kg |
| € 158,16 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930028527
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 245 mm |
| Uitsteekl | 57 mm |
| Plaatmaat | 140 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 1000 kg |
| € 98,37 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 14 werkdagen
Artikelnummer: 952930012045
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 264 mm |
| Uitsteekl | 45 mm |
| Plaatmaat | 175 x 140 mm |
| Gatmaat | 140 x 105 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 1200 kg |
| € 217,98 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012047
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Uitsteekl | 63 mm |
| Plaatmaat | 200 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 1200 kg |
| € 233,56 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 14 werkdagen
Artikelnummer: 952930012049
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 60 mm |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Uitsteekl | 63 mm |
| Plaatmaat | 200 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 1500 kg |
| € 243,55 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 3 weken
Artikelnummer: 952930012051
Uitvoering
| Wiel-Ø | 250 mm |
| Wielbreedte | 100 mm |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Uitsteekl | 67 mm |
| Plaatmaat | 200 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 2200 kg |
| € 346,99 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 5 weken
Artikelnummer: 952930012052
Uitvoering
| Wiel-Ø | 300 mm |
| Wielbreedte | 70 mm |
| Bouwhoogte | 346 mm |
| Uitsteekl | 70 mm |
| Plaatmaat | 200 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 15 mm |
| Draagvermogen | 1800 kg |
| € 244,59 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 14 werkdagen
Artikelnummer: 952930012054
Uitvoering
| Wiel-Ø | 300 mm |
| Wielbreedte | 100 mm |
| Bouwhoogte | 380 mm |
| Uitsteekl | 80 mm |
| Plaatmaat | 200 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 17 mm |
| Draagvermogen | 2800 kg |
| € 578,77 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012056
Uitvoering
| Wiel-Ø | 350 mm |
| Wielbreedte | 100 mm |
| Bouwhoogte | 430 mm |
| Uitsteekl | 80 mm |
| Plaatmaat | 250 x 200 mm |
| Gatmaat | 210 x 160 mm |
| Schroefgat-Ø | 19 mm |
| Draagvermogen | 3000 kg |
| € 657,86 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012058
Uitvoering
| Wiel-Ø | 400 mm |
| Wielbreedte | 100 mm |
| Bouwhoogte | 490 mm |
| Uitsteekl | 92 mm |
| Plaatmaat | 250 x 200 mm |
| Gatmaat | 210 x 160 mm |
| Schroefgat-Ø | 19 mm |
| Draagvermogen | 3500 kg |
| € 1.211,99 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 952930012060
Uitvoering
| Wiel-Ø | 500 mm |
| Wielbreedte | 100 mm |
| Bouwhoogte | 600 mm |
| Uitsteekl | 95 mm |
| Plaatmaat | 250 x 200 mm |
| Gatmaat | 210 x 160 mm |
| Schroefgat-Ø | 19 mm |
| Draagvermogen | 4500 kg |
| € 1.185,92 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Dit artikel is een accessoire van...
| vanaf € 69,71 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Beoordelingen
Algemene beoordelingen
5.0 door 5.0 sterren
/
2 Beoordelingen
Bewertungsübersicht
| 5 Sterren |
|
(2) |
| 4 Sterren |
|
(0) |
| 3 Sterren |
|
(0) |
| 2 Sterren |
|
(0) |
| 1 Ster |
|
(0) |
Meest positieve beoordeling vs. meest kritische beoordeling
Mario Eckert
loopt bijna alleen
Klantenbeoordelingen