360°-BEELD
Zwenkwiel - Volledig rubberen wiel - Wiel-Ø 80 tot 280 mm - Bouwhoogte 100 tot 320 mm - Draagvermogen 50 tot 385 kg
Toepassing
- De bestuurbare transportwiel is uitermate geschikt voor gebruik op tegels, parket, industriële vloeren en harde en oneffen vloeren.
- Het wagenkast met rollagers bestaat uit plaatstaal, het bolvormige loopvlak uit zwart, geurneutraal standaard massief rubber.
- De behuizing, waarvan de vorkkop dubbel kogelgelagerd is, is vervaardigd uit verzinkt plaatstaal.
- Materiaal wielbehuizing - plaatstaal
- Materiaal loopvlak - standaard massief rubber
- Materiaal behuizing - gegalvaniseerd plaatstaal
- Lagers - Rollagers
- Wiel-Ø - 80 tot 280 mm
- Wielbreedte - 25 tot 70 mm
- Hoogte - 100 tot 320 mm
- Uitsteeklengte - 36 tot 72 mm
- Plaatmaat - 105 x 80 tot 200 x 160 mm
- Gatmaat - 80 x 60 tot 160 x 120 mm
- Schroefgat-Ø - 9 tot 14 mm
- Draagvermogen - 50 tot 385 kg
Door diffusie van weekmakers kan er een contactverkleuring van de vloer optreden.
Uitvoeringen (11)
Selectie beperken
Wiel-Ø
Wielbreedte
Bouwhoogte
Uitsteekl
Plaatmaat
Gatmaat
Schroefgat-Ø
Draagvermogen
Artikelnummer: 952920029261
Uitvoering
| Wiel-Ø | 80 mm |
| Wielbreedte | 25 mm |
| Bouwhoogte | 100 mm |
| Uitsteekl | 36 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 50 kg |
Artikelnummer: 952920029262
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitsteekl | 38 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 70 kg |
Artikelnummer: 952920033570
Uitvoering
| Wiel-Ø | 100 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Uitsteekl | 46 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 70 kg |
Artikelnummer: 952920029263
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 38 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitsteekl | 38 mm |
| Plaatmaat | 105 x 80 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 100 kg |
Artikelnummer: 952920035811
Uitvoering
| Wiel-Ø | 125 mm |
| Wielbreedte | 38 mm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitsteekl | 48 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 100 kg |
Artikelnummer: 952920029818
Uitvoering
| Wiel-Ø | 140 mm |
| Wielbreedte | 37 mm |
| Bouwhoogte | 173 mm |
| Uitsteekl | 46 mm |
| Plaatmaat | 115 x 85 mm |
| Gatmaat | 80 x 60 mm |
| Schroefgat-Ø | 9 mm |
| Draagvermogen | 120 kg |
Artikelnummer: 952920029264
Uitvoering
| Wiel-Ø | 160 mm |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitsteekl | 52 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 135 kg |
Artikelnummer: 952920029821
Uitvoering
| Wiel-Ø | 180 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 210 mm |
| Uitsteekl | 53 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 170 kg |
Artikelnummer: 952920029265
Uitvoering
| Wiel-Ø | 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Uitsteekl | 54 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 205 kg |
Artikelnummer: 952920013442
Uitvoering
| Wiel-Ø | 225 mm |
| Wielbreedte | 55 mm |
| Bouwhoogte | 255 mm |
| Uitsteekl | 62 mm |
| Plaatmaat | 135 x 110 mm |
| Gatmaat | 105 x 80 mm |
| Schroefgat-Ø | 11 mm |
| Draagvermogen | 250 kg |
Artikelnummer: 952920013462
Uitvoering
| Wiel-Ø | 280 mm |
| Wielbreedte | 70 mm |
| Bouwhoogte | 320 mm |
| Uitsteekl | 72 mm |
| Plaatmaat | 200 x 160 mm |
| Gatmaat | 160 x 120 mm |
| Schroefgat-Ø | 14 mm |
| Draagvermogen | 385 kg |
| € 96,97 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven