360°-BEELD
3/2-weg magneetventiel - type 6014 - messing - neutrale media - G 1/8" of G 1/4" - stroomloos gesloten of geopend - PN 0 tot 16 bar
Toepassing
- De 3/2-weg magneetklep met slaganker is uitermate geschikt voor gebruik met neutrale gassen en vloeistoffen.
- De magneetklep is gemaakt van messing, de afdichting is van fluorrubber.
- De directwerkende slagmagneetklep is verkrijgbaar in de varianten stroomloos gesloten of stroomloos geopend.
- De klep wordt geleverd met een spoel. Een passende stekker moet apart worden aangeschaft.
- Materiaal behuizing - messing
- Materiaal afdichting - FKM
- Functie - stroomloos gesloten/geopend
- Nominale diameter - 2
- Aansluitschroefdraad - G 1/8"
- Kv-waarde - 1,83 l/min
- Stuurspanning - 230 V
- Opgenomen vermogen - 8 W
- Werkdruk - 0 tot 16 bar
- Beschermingsklasse - IP 65
- Temperatuurbereik - -10 tot +100 °C
- Omgevingstemperatuur - -10 tot +55 °C
| vanaf € 90,85 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Heeft u vragen?
Wij helpen u graag verder!
Wij helpen u graag verder!
Uitvoeringen (7)
Selectie beperken
Functie
Materiaal
Schroefdraad
Spanning
Afdichting
Bedrijfsdruk
Temperatuur
Artikelnummer: 855314330001
Uitvoering
| Functie | stroomloos gesloten (N.C.) |
| Materiaal | Messing |
| Schroefdraad | G 1/8" |
| Spanning | 230 V |
| Afdichting | FKM |
| Bedrijfsdruk | 0 tot 10 bar |
| Temperatuur | -10 tot +100 °C |
| € 90,85 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 855314320001
Uitvoering
| Functie | stroomloos geopend (N.O.) |
| Materiaal | Messing |
| Schroefdraad | G 1/8" |
| Spanning | 230 V |
| Afdichting | FKM |
| Bedrijfsdruk | 0 tot 10 bar |
| Temperatuur | -10 tot +100 °C |
| € 90,85 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 854000125329
Uitvoering
| Functie | stroomloos gesloten (N.C.) |
| Materiaal | Messing |
| Schroefdraad | G 1/8" |
| Spanning | 24 V |
| Afdichting | FKM |
| Bedrijfsdruk | 0 tot 16 bar |
| Temperatuur | -10 tot 100 °C |
| € 90,85 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 854000125332
Uitvoering
| Functie | stroomloos gesloten (N.C.) |
| Materiaal | Messing |
| Schroefdraad | G 1/8" |
| Spanning | 230 V |
| Afdichting | FKM |
| Bedrijfsdruk | 0 tot 16 bar |
| Temperatuur | -10 tot 100 °C |
| € 90,85 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 854000126161
Uitvoering
| Functie | stroomloos geopend (N.O.) |
| Materiaal | Messing |
| Schroefdraad | G 1/8" |
| Spanning | 24 V |
| Afdichting | FKM |
| Bedrijfsdruk | 0 tot 10 bar |
| Temperatuur | -10 tot 100 °C |
| € 84,09 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 854000154590
Uitvoering
| Functie | stroomloos gesloten (N.C.) |
| Materiaal | Messing |
| Schroefdraad | G 1/4" |
| Spanning | 12 V |
| Afdichting | FKM |
| Bedrijfsdruk | 0 tot 10 bar |
| Temperatuur | -10 tot 100 °C |
| € 120,68 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 14 werkdagen
Artikelnummer: 85402147443410
Uitvoering
| Functie | stroomloos geopend (N.O.) |
| Materiaal | Messing |
| Schroefdraad | G 1/8" |
| Spanning | 24 V |
| Afdichting | FKM |
| Bedrijfsdruk | 0 tot 16 bar |
| Temperatuur | -10 tot 100 °C |
| € 90,85 |
| Prijs incl. btw. |
| gratis verzending |
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Accessoires
Beoordelingen
Er is nog geen beoordeling gegeven