Beschrijving
  • De Festo magneetklep VUVG-B10-F-1T1L is een compacte 2x3/2-weg magneetklep met een bouwgrootte van 10 mm.
Technische specificaties
  • Klepwerking: 2x3/2-weg (afhankelijk van variant gesloten, open/gesloten, open, monostabiel)
  • Kleppengrootte: 10 mm
  • Normale nominale doorstroming: 130–150 l/min
  • Werkdruk: –0,9 bar tot 10 bar resp. 1,5 bar tot 10 bar (afhankelijk van de variant)
  • Stuurdruk: 1,5 tot 8 bar resp. 2 tot 8 bar (afhankelijk van de variant)
  • Bedrijfsmedium / stuurmedium: perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • Opmerking medium: geolied gebruik mogelijk (vereist bij verder gebruik)
  • Overdekking: positieve overdekking
  • Terugstelsysteem: mechanische of pneumatische veer (afhankelijk van de variant)
  • Stuurluchttoevoer: extern
  • Handmatige bediening: vergrendelbaar, tastbaar
  • Signaalstatusindicatie: LED
  • Afvoerfunctie: regelbaar
  • Bedrijfsspanning: 24 V DC
  • Toegestane spanningsschommelingen: ±10 %
  • Spoelkenmerken: 22 V DC: 1,0 W
  • Inschakelduur: 100 %
  • Schakeltijd aan: 8–10 ms (afhankelijk van de variant)
  • Schakeltijd uit: 20 ms
  • Max. schakelfrequentie: 3 Hz
  • Testimpulsbestendigheid: +signaal 1600 µs, –signaal 3000 µs
  • Inbouwpositie: willekeurig
  • Medium- en omgevingstemperatuur: –5 °C tot +60 °C
  • Materiaalinformatie: RoHS-conform
  • Elektrische aansluiting: via aansluitplaat
  • Pneumatische werkaansluiting: flens
  • Bevestigingswijze: op aansluitstrip
  • Beschermingsklasse: IP65, IP67
  • LABS-conformiteit: VDMA 24364-B1/B2-L
  • Corrosiebestendigheidsklasse (KBK): 2 – matige corrosiebelasting
  • Schokbestendigheid: scherptegraad 2 volgens FN 942017-5 / EN 60068-2-27
  • Trillingsbestendigheid: scherptegraad 2 volgens FN 942017-4 / EN 60068-2-6
  • Goedkeuring: c UL us – Recognized (OL)
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Klepwerking
Normale nominale doorstroming
Schakeltijd aan
Anzeigen als Lijst Tabel
854003674500 2x3/2 gesloten monostabiel 1,5 tot 10 bar 1,5 tot 8 bar pneumatische veer 150 l/min 8 ms
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854003674700 2x3/2 gesloten monostabiel -0,9 tot 10 bar 2 tot 8 bar mechanische veer 130 l/min 10 ms
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854003674800 2x3/2 open/gesloten monostabiel 1,5 tot 10 bar 1,5 tot 8 bar pneumatische veer 150 l/min 8 ms
854003675000 2x3/2 open/gesloten monostabiel -0,9 tot 10 bar 2 tot 8 bar mechanische veer 130 l/min 10 ms
854003675100 2x3/2 open monostabiel 1,5 tot 10 bar 1,5 tot 8 bar pneumatische veer 150 l/min 8 ms
854003675300 2x3/2 open monostabiel -0,9 tot 10 bar 2 tot 8 bar mechanische veer 130 l/min 10 ms