Technische specificaties
  • Kleppengrootte: 10 mm
  • Nominale diameter: 1,7 tot 2,7 mm
  • Werkdruk: -0,9 tot 10 bar resp. 1,5 tot 10 bar (afhankelijk van de variant)
  • Stuurdruk: 1,5 tot 8 bar of 2 tot 8 bar
  • Normale nominale doorstroming: 130–170 l/min (afhankelijk van de variant)
  • Klepwerking: 2x3/2 gesloten, open of open/gesloten monostabiel (afhankelijk van de variant)
  • Terugstelsysteem: pneumatische veer of mechanische veer
  • Handmatige bediening: vergrendelbaar, tastbaar, verborgen
  • Besturingstype: voorstuurventiel
  • Afvoerfunctie: regelbaar
  • Elektrische aansluiting: via elektrische aansluitplaat
  • Spoelkenmerken: 24 V DC, 1,0 W (met hoge en lage stroomfase)
  • Bedrijfsspanning: 24 V DC
  • Inschakelduur: 100 %
  • Schakeltijd aan/uit: 6–8 ms / 11–15 ms (afhankelijk van de variant)
  • Materiaal behuizing: geknepen aluminiumlegering
  • Materiaal afdichtingen: HNBR, NBR
  • Afdichtingsprincipe: zacht
  • Corrosiebestendigheidsklasse: KBK 2 (matige belasting)
  • Beschermingsklasse: IP40, met stopcontact IP65
  • LABS-Konformität: VDMA24364-B1/B2-L
  • Cleanroomklasse: ISO 14644-1, klasse 5
  • Geschikt voor vacuüm: ja (bij varianten met -0,9 bar)
  • Medium- en omgevingstemperatuur: -5 °C tot +60 °C
  • Bedrijfs-/regelmedium: perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4] (geolied of ongeolied)
  • Inbouwpositie: willekeurig
  • Goedkeuring: RCM Mark, c UL us Recognized (OL)
  • Overige: RoHS-conform, getest op schok- en trillingsbestendigheid
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Klepwerking
Normale nominale doorstroming
Nominale diameter
Schakeltijd aan/uit
Anzeigen als Lijst Tabel
854002735200 2x3/2 open monostabiel pneumatische veer 1,5 tot 10 bar 1,5 tot 8 bar 150 tot 170 l/min 2,7 mm 6 ms / 15 ms
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854003675200 2x3/2 open monostabiel mechanische veer -0,9 tot 10 bar 2 tot 8 bar 130 l/min 1,7 mm 8 ms / 11 ms
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854002735000 2x3/2 gesloten monostabiel pneumatische veer 1,5 tot 10 bar 1,5 tot 8 bar 150 tot 170 l/min 2,7 mm 6 ms / 15 ms
854003674600 2x3/2 gesloten monostabiel mechanische veer -0,9 tot 10 bar 2 tot 8 bar 140 l/min 1,8 mm 8 ms / 11 ms
854002735100 2x3/2 open/gesloten monostabiel pneumatische veer 1,5 tot 10 bar 1,5 tot 8 bar 150 tot 170 l/min 2,7 mm 6 ms / 15 ms
854003674900 2x3/2 open/gesloten monostabiel mechanische veer -0,9 tot 10 bar 2 tot 8 bar 130 l/min 1,7 mm 8 ms / 11 ms