Beschrijving
  • De magneetklep VUVG-B14-F-1T1L is een compacte 2x3/2-wegklep met verschillende schakelfuncties.
  • Met een klepgrootte van 14 mm en een doorstroming van maximaal 490 l/min biedt het een betrouwbare oplossing voor toepassingen met beperkte inbouwruimte.
Technische specificaties
  • Klepwerking - 2x3/2 monostabiel (gesloten/open/open/gesloten)
  • Kleppengrootte - 14 mm
  • Normale nominale doorstroming - 440 tot 490 l/min
  • Bedrijfsspanning - 24 V DC
  • Toegestane spanningsschommelingen - ±10 %
  • Spoelkenmerken - 22 V DC, 1,0 W
  • Inschakelduur - 100 %
  • Max. schakelfrequentie - 3 Hz
  • Schakeltijd aan - 10 tot 13 ms
  • Schakeltijd uit - 21 tot 29 ms
  • Afdichtingsprincipe - zacht
  • Terugstelsysteem - mechanische veer/pneumatische veer (afhankelijk van de variant)
  • Stuurluchttoevoer - extern
  • Afvoerklep - regelbaar
  • Handmatige bediening - vergrendelbaar, tastbaar
  • Signaalstatusindicatie - LED
  • Pneumatische aansluiting - flens
  • Elektrische aansluiting - via aansluitplaat
  • Beschermingsklasse - IP65, IP67
  • Bedrijfs-/regelmedium - perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4], geolied of ongeolied
  • Medium- en omgevingstemperatuur - -5 tot +60 °C
  • Corrosiebestendigheidsklasse - KBK 2 (matige belasting)
  • Schok- en trillingsbestendigheid - getest volgens EN 60068
  • Goedkeuringen - c UL us – Recognized (OL)
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Klepwerking
Normale nominale doorstroming
Schakeltijd aan/uit
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 854003926000
Uitvoering
Klepwerking2x3/2 open monostabiel
Terugstelsysteempneumatische veer
Werkdruk1,5 tot 10 bar
Stuurdruk1,5 tot 8 bar
Normale nominale doorstroming490 l/min
Schakeltijd aan/uit10 ms / 29 ms
138,44
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 854003919400
Uitvoering
Terugstelsysteemmechanische veer
Werkdruk-0,9 tot 10 bar
Stuurdruk2 tot 8 bar
Normale nominale doorstroming440 l/min
Schakeltijd aan/uit13 ms / 21 ms
147,48
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Klepwerking2x3/2 gesloten monostabiel
Werkdruk1,5 tot 10 bar
Stuurdruk1,5 tot 8 bar
Werkdruk-0,9 tot 10 bar
Stuurdruk2 tot 8 bar
Klepwerking2x3/2 open/gesloten monostabiel
Werkdruk1,5 tot 10 bar
Stuurdruk1,5 tot 8 bar
Werkdruk-0,9 tot 10 bar
Stuurdruk2 tot 8 bar