Technische specificaties
  • Kleppengrootte: 18 mm
  • Klepwerking: 3/2 monostabiel
  • Terugstelsysteem: pneumatische veer, mechanische veer
  • Besturingstype: voorstuurventiel
  • Afvoerfunctie: regelbaar
  • Nominale diameter: 5,7 mm
  • Stuurluchttoevoer: intern
  • Beschermingsklasse: IP65 met stopcontact
  • Bedrijfsmedium: perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • LABS-Konformität: VDMA24364-B1/B2-L
  • Opmerking bedrijfs-/regelmedium: geolied gebruik mogelijk (dan vereist bij verder gebruik)
  • Omgevingstemperatuur: -5 tot +60 °C
  • Constructieve opbouw: zuigerschuif
  • Afdichtingsprincipe: zacht
  • Overdekking: positief
  • Geschikt voor vacuüm: nee
  • Bedieningswijze: elektrisch
  • Elektrische aansluiting: via elektrische aansluitplaat
  • Bedrijfsspanning: 24 V DC
  • Spoelkenmerken: 24 V DC, 1,0 W
  • Toegestane spanningsschommelingen: ± 10 %
  • Inschakelduur: 100 %
  • Goedkeuring: RCM Mark, c UL us – Recognized (OL)
  • Handmatige bediening: vergrendelbaar, tastbaar, verborgen
  • Bevestigingswijze: aansluitstrip of doorlopende boring
  • Materiaal behuizing: geknepen aluminiumlegering
  • Materiaal afdichtingen: HNBR, NBR
  • Materiaalinformatie: RoHS-conform
  • Corrosiebestendigheid: KBK 2 (matige belasting)
  • Cleanroomklasse: ISO-klasse 5 volgens 14644-1
  • Schokbestendigheid: volgens FN 942017-5 / EN 60068-2-27 (ernstgraad 2)
  • Trillingsbestendigheid: volgens FN 942017-4 / EN 60068-2-6 (schaal 2)
  • Inbouwpositie: willekeurig
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Klepwerking
Terugstelsysteem
Werkdruk
Stuurdruk
Normale nominale doorstroming
Schakeltijd aan/uit
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 854004093200
Uitvoering
Klepwerking2x3/2 gesloten monostabiel
Terugstelsysteempneumatische veer
Werkdruk1,5 tot 8 bar
Stuurdruk1,5 tot 8 bar
Normale nominale doorstroming880 l/min
Schakeltijd aan/uit13 ms / 27 ms
164,50
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 854004093300
Uitvoering
Klepwerking2x3/2 open monostabiel
Werkdruk1,5 tot 8 bar
Stuurdruk1,5 tot 8 bar
Normale nominale doorstroming970 l/min
164,50
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Klepwerking2x3/2 open/gesloten monostabiel
Werkdruk1,5 tot 8 bar
Stuurdruk1,5 tot 8 bar
Normale nominale doorstroming950 l/min
Terugstelsysteemmechanische veer
Werkdruk3 tot 8 bar
Stuurdruk2 tot 8 bar
Normale nominale doorstroming870 l/min
Schakeltijd aan/uit15 ms / 22 ms
Werkdruk3 tot 8 bar
Stuurdruk2 tot 8 bar
Normale nominale doorstroming990 l/min
Werkdruk3 tot 8 bar
Stuurdruk2 tot 8 bar