Technische specificaties
  • Kleppengrootte: 18 mm
  • Klepwerking: 3/2 monostabiel
  • Terugstelsysteem: pneumatische veer, mechanische veer
  • Besturingstype: voorstuurventiel
  • Afvoerfunctie: regelbaar
  • Nominale diameter: 5,7 mm
  • Stuurluchttoevoer: intern
  • Beschermingsklasse: IP65 met stopcontact
  • Bedrijfsmedium: perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • LABS-Konformität: VDMA24364-B1/B2-L
  • Opmerking bedrijfs-/regelmedium: geolied gebruik mogelijk (dan vereist bij verder gebruik)
  • Omgevingstemperatuur: -5 tot +60 °C
  • Constructieve opbouw: zuigerschuif
  • Afdichtingsprincipe: zacht
  • Overdekking: positief
  • Geschikt voor vacuüm: nee
  • Bedieningswijze: elektrisch
  • Elektrische aansluiting: via elektrische aansluitplaat
  • Bedrijfsspanning: 24 V DC
  • Spoelkenmerken: 24 V DC, 1,0 W
  • Toegestane spanningsschommelingen: ± 10 %
  • Inschakelduur: 100 %
  • Goedkeuring: RCM Mark, c UL us – Recognized (OL)
  • Handmatige bediening: vergrendelbaar, tastbaar, verborgen
  • Bevestigingswijze: aansluitstrip of doorlopende boring
  • Materiaal behuizing: geknepen aluminiumlegering
  • Materiaal afdichtingen: HNBR, NBR
  • Materiaalinformatie: RoHS-conform
  • Corrosiebestendigheid: KBK 2 (matige belasting)
  • Cleanroomklasse: ISO-klasse 5 volgens 14644-1
  • Schokbestendigheid: volgens FN 942017-5 / EN 60068-2-27 (ernstgraad 2)
  • Trillingsbestendigheid: volgens FN 942017-4 / EN 60068-2-6 (schaal 2)
  • Inbouwpositie: willekeurig
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (6)
Selectie beperken
Klepwerking
Terugstelsysteem
Werkdruk
Stuurdruk
Normale nominale doorstroming
Schakeltijd aan/uit
Anzeigen als Lijst Tabel
854004093200 2x3/2 gesloten monostabiel pneumatische veer 1,5 tot 8 bar 1,5 tot 8 bar 880 l/min 13 ms / 27 ms
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854004093300 2x3/2 open monostabiel pneumatische veer 1,5 tot 8 bar 1,5 tot 8 bar 970 l/min 13 ms / 27 ms
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854004093400 2x3/2 open/gesloten monostabiel pneumatische veer 1,5 tot 8 bar 1,5 tot 8 bar 950 l/min 13 ms / 27 ms
854004093500 2x3/2 gesloten monostabiel mechanische veer 3 tot 8 bar 2 tot 8 bar 870 l/min 15 ms / 22 ms
854004093600 2x3/2 open monostabiel mechanische veer 3 tot 8 bar 2 tot 8 bar 990 l/min 15 ms / 22 ms
854004093700 2x3/2 open/gesloten monostabiel mechanische veer 3 tot 8 bar 2 tot 8 bar 920 l/min 15 ms / 22 ms