Technische specificaties
  • Kleppengrootte - 10 mm
  • Klepwerking - 5/2 monostabiel
  • Terugstelsysteem - mechanische veer of mechanische/pneumatische veer
  • Besturingstype - voorstuurventiel
  • Afzuigfunctie - regelbaar
  • Normale nominale doorstroming (DIN 1343) - 250 l/min
  • Nominale diameter - 3,2 mm
  • Stuurluchttoevoer - extern
  • Beschermingsklasse - IP65 / IP67
  • Stuurmedium - perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • Bedrijfsmedium - perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • LABS-conformiteit - VDMA24364-B1/B2-L
  • Opmerking Bedrijfs-/regelmedium - geolied gebruik mogelijk (dan vereist bij verder gebruik)
  • Max. schakelfrequentie - 3 Hz
  • Medium- en omgevingstemperatuur - −5 tot +60 °C
  • Constructieve opbouw - zuigerschuif
  • Afdichtingsprincipe - zacht
  • Overdekking - positief
  • Stroomrichting - omkeerbaar
  • Bedieningswijze - elektrisch
  • Elektrische aansluiting - via aansluitplaat
  • Bedrijfsspanning - 24 V DC
  • Spoelkenmerken - 22 V DC, 1,0 W
  • Toegestane spanningsschommelingen - ± 10 %
  • Inschakelduur - 100 %
  • Goedkeuring - c UL us – Recognized (OL)
  • Handmatige bediening - vergrendelbaar, tastbaar
  • Bevestigingswijze - op aansluitstrip
  • Materiaal behuizing - aluminium smeedlegering
  • Materiaal afdichtingen - HNBR, NBR
  • Materiaalinformatie - RoHS-conform
  • Corrosiebestendigheid - KBK 2 (matige belasting)
  • Cleanroomklasse - ISO-klasse 5 volgens 14644-1
  • Schokbestendigheid - scherptegraad 2 volgens FN 942017-5 / EN 60068-2-27
  • Trillingsbestendigheid - scherptegraad 2 volgens FN 942017-4 / EN 60068-2-6
  • Inbouwpositie - willekeurig
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (2)
Stuurdruk
Normale nominale doorstroming
Schakeltijd aan/uit
Anzeigen als Lijst Tabel
854003681500 mechanische veer, pneumatische veer -0,9 tot 10 bar 1,5 tot 8 bar 330 l/min 9 ms / 21 ms
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854003681300 mechanische veer -0,9 tot 8 bar 3 tot 8 bar 290 l/min 12 ms / 30 ms