(Voorbeeldweergave)
Toepassing
Beschrijving
  • De magneetklep uit de serie VUVS-L20-M52-G18-F7-1C1 is een robuuste, elektrisch bediende klep voor 24 V DC.
  • Het is voorbelast, heeft een regelbare afvoerfunctie en een zacht afdichtingsprincipe.
Technische specificaties
  • Terugstelsysteem - pneumatische veer / mechanische veer
  • Besturingstype - voorstuurventiel
  • Afvoerklep - regelbaar
  • LABS-conformiteit - VDMA24364-B1/B2-L
  • Bevestigingswijze - op aansluitstrip, doorlopende boring
  • Afdichtingsprincipe - zacht
  • Stroomrichting - niet omkeerbaar / omkeerbaar
  • Bedieningswijze - elektrisch
  • Stuurdruk - 2,5 bar tot 10 bar bij externe stuurluchttoevoer
  • Nominale diameter - 5,7 mm
  • Stuurluchttoevoer - intern / extern
  • Beschermingsklasse - IP65 met stopcontact volgens IEC 60529
  • Stuurmedium - perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • Materiaalinformatie - RoHS-conform
  • Bedrijfsmedium - perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • Constructieve opbouw - zuigerschuif
  • Cleanroomklasse - ISO 14644-1 klasse 6
  • Klepwerking - 5/2-weg monostabiel
  • Max. positieve testimpuls bij 0 signaal - 1900 µs
  • Kleppengrootte - 20 mm
  • Werkdruk - 2,5 bar tot 10 bar / −0,9 bar tot 10 bar
  • C-waarde - 2,9 l/sbar
  • b-waarde - 0,35
  • Normale nominale doorstroming (DIN 1343) - 700 l/min
  • Toegestane spanningsschommelingen - ±10 %
  • Aansluiting stuurlucht - M5 bij externe stuurluchttoevoer
  • Goedkeuring - c UL us – Recognized (OL)
  • Spoelkenmerken - 24 V DC - 2,6 W
  • Handmatige bediening - vergrendelbaar / toetsbaar
  • Materiaal afdichtingen - HNBR, NBR
  • Corrosiebestendigheidsklasse KBK - 2 – matige corrosiebelasting
  • Max. negatieve testimpuls bij 1 signaal - 2700 µs
  • Inschakelduur - 100 %
  • Materiaal behuizing - gelakt
  • Schokbestendigheid - scherptegraad 2 volgens FN 942017-5, EN 60068-2-27
  • Trillingsbestendigheid - Transporttest, scherptegraad 2 volgens FN 942017-4, EN 60068-2-6
  • Pneumatische werkaansluiting - G1/8
  • Aansluiting ademopening - niet vastgezet
  • Elektrische aansluiting - vorm C volgens EN 175301-803
  • Overdekking - positieve overdekking
  • Medium- en omgevingstemperatuur - −10 °C tot 60 °C
  • Pneumatische aansluiting - G1/8
  • Inbouwpositie - willekeurig
  • Materiaal schroeven - staal, verzinkt
  • Bedrijfsspanning - 24 V DC
  • Materiaal schuifklep - geknepen aluminiumlegering
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (4)
Selectie beperken
Terugstelsysteem
Stuurluchttoevoer
Stuurdruk
Stroomrichting
Werkdruk
Schakeltijd aan/uit
Anzeigen als Lijst Tabel
854005062500 pneumatische veer intern - niet omkeerbaar 2,5 tot 10 bar 20 ms / 29 ms
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854005087100 pneumatische veer extern 2,5 tot 10 bar omkeerbaar -0,9 tot 10 bar 20 ms / 29 ms
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854005062600 mechanische veer intern - niet omkeerbaar 2,5 tot 10 bar 12 ms / 44 ms
854005087500 mechanische veer extern 2,5 tot 10 bar omkeerbaar -0,9 tot 10 bar 12 ms / 44 ms