Schroefschakel - metaal, verzinkt - 5 tot 12 mm - prijs per stuk en VE

Toepassing
  • De schroefschakel is ideaal als bindaccessoire, bijvoorbeeld in de rundveehouderij.
Beschrijving
  • De schroefschakel is gemaakt van metaal en verzinkt.
Technische specificaties
  • Materiaal - metaal, verzinkt
  • Afmetingen - 5 tot 12 mm
  • Afmetingen 5 tot 10 mm zijn ook leverbaar in een verpakking van 3 stuks
  • Prijs per stuk en VE
Uitvoeringen (13)
Selectie beperken
Afmetingen
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 891430701001
Uitvoering
Afmetingen5 mm
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 0,81
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 891430701003
Uitvoering
Afmetingen6 mm
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 0,94
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 891430701005
Uitvoering
Afmetingen7 mm
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 1,18
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 891430701007
Uitvoering
Afmetingen8 mm
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 1,32
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 891430701009
Uitvoering
Afmetingen9 mm
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 1,71
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 891430701011
Uitvoering
Afmetingen10 mm
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 1,98
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 891430701013
Uitvoering
Afmetingen12 mm
VE1 stuk
Productveiligheid
€ 3,12
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 891430701002
Uitvoering
Afmetingen5 mm
VE3 stuks
Productveiligheid
€ 3,62
(€ 1,21 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 891430701004
Uitvoering
Afmetingen6 mm
VE3 stuks
Productveiligheid
€ 4,05
(€ 1,35 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 891430701006
Uitvoering
Afmetingen7 mm
VE3 stuks
Productveiligheid
€ 4,09
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 891430701008
Uitvoering
Afmetingen8 mm
VE3 stuks
Productveiligheid
€ 5,29
(€ 1,76 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 891430701010
Uitvoering
Afmetingen9 mm
VE3 stuks
Productveiligheid
€ 6,43
(€ 2,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 891430701012
Uitvoering
Afmetingen10 mm
VE3 stuks
Productveiligheid
€ 6,61
(€ 2,20 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: albert kerbl, Schroefschakel, Schroefschakels, Bindingsaccessoires