Schroefschakel - metaal, verzinkt - 5 tot 12 mm - prijs per stuk en VE

Toepassing
  • De schroefschakel is ideaal als bindaccessoire, bijvoorbeeld in de rundveehouderij.
Beschrijving
  • De schroefschakel is gemaakt van metaal en verzinkt.
Technische specificaties
  • Materiaal - metaal, verzinkt
  • Afmetingen - 5 tot 12 mm
  • Afmetingen 5 tot 10 mm zijn ook leverbaar in een verpakking van 3 stuks
  • Prijs per stuk en VE
Uitvoeringen (13)
Selectie beperken
Afmetingen
VE
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Afmetingen VE Prijs incl. btw.
891430701001 5 mm 1 stuk
€ 0,81
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
891430701003 6 mm 1 stuk
€ 0,94
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
891430701005 7 mm 1 stuk
€ 1,18
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
891430701007 8 mm 1 stuk
€ 1,32
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
891430701009 9 mm 1 stuk
€ 1,71
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
891430701011 10 mm 1 stuk
€ 1,98
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
891430701013 12 mm 1 stuk
€ 3,12
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
891430701002 5 mm 3 stuks
€ 3,62
(€ 1,21 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
891430701004 6 mm 3 stuks
€ 4,05
(€ 1,35 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
891430701006 7 mm 3 stuks
€ 4,09
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
891430701008 8 mm 3 stuks
€ 5,29
(€ 1,76 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
891430701010 9 mm 3 stuks
€ 6,43
(€ 2,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
891430701012 10 mm 3 stuks
€ 6,61
(€ 2,20 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Productveiligheid
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: albert kerbl, Schroefschakel, Schroefschakels, Bindingsaccessoires