Slijphuls voor metaal - 10-75 mm - CS 310X Korrelsoort korund K50 tot K150

Toepassing
  • De slijphuls voor het bewerken van metaal
Beschrijving
  • Te gebruiken met de rubberen kern GK 310 (artikelnummer 658800000001)
  • Voor hoge belastingen en een lange levensduur
Technische specificaties
  • Onderlegger - katoenweefsel, zwaar
  • Korrelsoort - Korund
  • Binding van de schuurkorrels - kunsthars
  • Verspreidingswijze - dicht
  • Korrelgrootte - K 50 tot K 150
Levering uitsluitend in de aangegeven verpakkingseenheden! Prijzen per verpakkingseenheid!
Uitvoeringen (28)
Selectie beperken
Diameter x hoogte
Korrelgrootte
Verpakkingseenheid
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 658801102005
Uitvoering
Diameter x hoogte10 mm x 20 mm
KorrelgrootteK 80
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 33,06
(€ 0,66 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658801102007
Uitvoering
Diameter x hoogte10 mm x 20 mm
KorrelgrootteK 150
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 33,06
(€ 0,66 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658801132503
Uitvoering
Diameter x hoogte13 mm x 25 mm
KorrelgrootteK 50
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 39,89
(€ 0,80 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658801132505
Uitvoering
Diameter x hoogte13 mm x 25 mm
KorrelgrootteK 80
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 39,89
(€ 0,80 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658801153003
Uitvoering
Diameter x hoogte15 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 50
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 31,16
(€ 0,62 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658801153005
Uitvoering
Diameter x hoogte15 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 80
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 37,62
(€ 0,75 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658801153007
Uitvoering
Diameter x hoogte15 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 150
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 37,62
(€ 0,75 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658801222003
Uitvoering
Diameter x hoogte22 mm x 20 mm
KorrelgrootteK 50
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 28,49
(€ 0,57 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658801222005
Uitvoering
Diameter x hoogte22 mm x 20 mm
KorrelgrootteK 80
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 28,49
(€ 0,57 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658801222007
Uitvoering
Diameter x hoogte22 mm x 20 mm
KorrelgrootteK 150
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 28,49
(€ 0,57 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658801222903
Uitvoering
Diameter x hoogte22 mm x 29 mm x 30 mm (conisch)
KorrelgrootteK 50
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 68,00
(€ 1,36 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658801222905
Uitvoering
Diameter x hoogte22 mm x 29 mm x 30 mm (conisch)
KorrelgrootteK 80
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 82,07
(€ 1,64 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658801223603
Uitvoering
Diameter x hoogte22 mm x 36 mm x 60 mm (conisch)
KorrelgrootteK 50
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 87,84
(€ 1,76 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658801223605
Uitvoering
Diameter x hoogte22 mm x 36 mm x 60 mm (conisch)
KorrelgrootteK 80
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 87,84
(€ 1,76 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658801223607
Uitvoering
Diameter x hoogte22 mm x 36 mm x 60 mm (conisch)
KorrelgrootteK 150
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 87,84
(€ 1,76 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658801302003
Uitvoering
Diameter x hoogte30 mm x 20 mm
KorrelgrootteK 50
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 34,19
(€ 0,68 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658801302005
Uitvoering
Diameter x hoogte30 mm x 20 mm
KorrelgrootteK 80
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 34,19
(€ 0,68 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658801303003
Uitvoering
Diameter x hoogte30 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 50
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 43,32
(€ 0,87 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 5 weken
Artikelnummer: 658801303005
Uitvoering
Diameter x hoogte30 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 80
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 35,89
(€ 0,72 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658801303007
Uitvoering
Diameter x hoogte30 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 150
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 43,32
(€ 0,87 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658801453003
Uitvoering
Diameter x hoogte45 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 50
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 56,99
(€ 1,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658801453005
Uitvoering
Diameter x hoogte45 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 80
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 47,22
(€ 0,94 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658801453007
Uitvoering
Diameter x hoogte45 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 150
Verpakkingseenheid50 stuks
€ 56,99
(€ 1,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658801603003
Uitvoering
Diameter x hoogte60 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 50
Verpakkingseenheid25 stuks
€ 30,23
(€ 1,21 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 658801603005
Uitvoering
Diameter x hoogte60 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 80
Verpakkingseenheid25 stuks
€ 30,23
(€ 1,21 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658801603007
Uitvoering
Diameter x hoogte60 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 150
Verpakkingseenheid25 stuks
€ 30,23
(€ 1,21 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658801753003
Uitvoering
Diameter x hoogte75 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 50
Verpakkingseenheid25 stuks
€ 36,84
(€ 1,47 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
Levertijd 7-10 werkdagen
Artikelnummer: 658801753005
Uitvoering
Diameter x hoogte75 mm x 30 mm
KorrelgrootteK 80
Verpakkingseenheid25 stuks
€ 36,84
(€ 1,47 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 7-10 werkdagen
Minimale bestelhoeveelheid: 120 (= € 4.420,46)
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Slijphulzen, schleifhülsen, schuurmateriaal, metaalbewerking, metaalbewerking, klingspor