Slijphuls voor metaal - 10-75 mm - CS 310X Korrelsoort korund K50 tot K150

Toepassing
  • De slijphuls voor het bewerken van metaal
Beschrijving
  • Te gebruiken met de rubberen kern GK 310 (artikelnummer 658800000001)
  • Voor hoge belastingen en een lange levensduur
Technische specificaties
  • Onderlegger - katoenweefsel, zwaar
  • Korrelsoort - Korund
  • Binding van de schuurkorrels - kunsthars
  • Verspreidingswijze - dicht
  • Korrelgrootte - K 50 tot K 150
Levering uitsluitend in de aangegeven verpakkingseenheden! Prijzen per verpakkingseenheid!
Uitvoeringen (28)
Selectie beperken
Diameter x hoogte
Korrelgrootte
Verpakkingseenheid
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer Diameter x hoogte Korrelgrootte Verpakkingseenheid Prijs incl. btw.
658801102005 10 mm x 20 mm K 80 50 stuks
€ 33,06
(€ 0,66 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801102007 10 mm x 20 mm K 150 50 stuks
€ 33,06
(€ 0,66 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801132503 13 mm x 25 mm K 50 50 stuks
€ 39,89
(€ 0,80 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801132505 13 mm x 25 mm K 80 50 stuks
€ 39,89
(€ 0,80 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801153003 15 mm x 30 mm K 50 50 stuks
€ 31,16
(€ 0,62 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801153005 15 mm x 30 mm K 80 50 stuks
€ 37,62
(€ 0,75 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801153007 15 mm x 30 mm K 150 50 stuks
€ 37,62
(€ 0,75 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801222003 22 mm x 20 mm K 50 50 stuks
€ 28,49
(€ 0,57 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801222005 22 mm x 20 mm K 80 50 stuks
€ 28,49
(€ 0,57 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801222007 22 mm x 20 mm K 150 50 stuks
€ 28,49
(€ 0,57 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801222903 22 mm x 29 mm x 30 mm (conisch) K 50 50 stuks
€ 68,00
(€ 1,36 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658801222905 22 mm x 29 mm x 30 mm (conisch) K 80 50 stuks
€ 82,07
(€ 1,64 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658801223603 22 mm x 36 mm x 60 mm (conisch) K 50 50 stuks
€ 87,84
(€ 1,76 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658801223605 22 mm x 36 mm x 60 mm (conisch) K 80 50 stuks
€ 87,84
(€ 1,76 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658801223607 22 mm x 36 mm x 60 mm (conisch) K 150 50 stuks
€ 87,84
(€ 1,76 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658801302003 30 mm x 20 mm K 50 50 stuks
€ 34,19
(€ 0,68 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801302005 30 mm x 20 mm K 80 50 stuks
€ 34,19
(€ 0,68 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801303003 30 mm x 30 mm K 50 50 stuks
€ 43,32
(€ 0,87 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801303005 30 mm x 30 mm K 80 50 stuks
€ 35,89
(€ 0,72 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801303007 30 mm x 30 mm K 150 50 stuks
€ 43,32
(€ 0,87 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801453003 45 mm x 30 mm K 50 50 stuks
€ 56,99
(€ 1,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658801453005 45 mm x 30 mm K 80 50 stuks
€ 47,22
(€ 0,94 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801453007 45 mm x 30 mm K 150 50 stuks
€ 56,99
(€ 1,14 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
658801603003 60 mm x 30 mm K 50 25 stuks
€ 30,23
(€ 1,21 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801603005 60 mm x 30 mm K 80 25 stuks
€ 30,23
(€ 1,21 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801603007 60 mm x 30 mm K 150 25 stuks
€ 30,23
(€ 1,21 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801753003 75 mm x 30 mm K 50 25 stuks
€ 36,84
(€ 1,47 / Stuk)
Prijs incl. btw.
€ 5,90 e verzendkosten
658801753005 75 mm x 30 mm K 80 25 stuks
€ 36,84
(€ 1,47 / Stuk)
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Minimale bestelhoeveelheid: 120 (= € 4.420,46)
Beoordelingen


Er is nog geen beoordeling gegeven
Zoekwoorden: Slijphulzen, schleifhülsen, schuurmateriaal, metaalbewerking, metaalbewerking, klingspor