Technische specificaties
  • Kleppengrootte - 14 mm
  • Klepwerking - 5/2 monostabiel
  • Terugstelsysteem - pneumatische veer / mechanische veer
  • Besturingstype - voorstuurventiel
  • Afvoerklep - regelbaar
  • Nominale diameter - 5,6 mm
  • Stuurluchttoevoer - intern
  • Beschermingsklasse - IP65 met stopcontact
  • LABS-conformiteit - VDMA24364-B1/B2-L
  • Bedrijfsmedium - perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • Opmerking Bedrijfs-/regelmedium - geolied gebruik mogelijk (dan vereist bij verder gebruik)
  • Omgevingstemperatuur - -5 tot +60 °C
  • Bedrijfsspanning - 24 V DC
  • Spoelkenmerken - 24 V DC, 1,0 W
  • Toegestane spanningsschommelingen - ± 10 %
  • Inschakelduur - 100 %
  • Goedkeuring - RCM Mark, c UL us – Recognized (OL)
  • Handmatige bediening - vergrendelbaar, tastbaar, verborgen
  • Bevestigingswijze - naar keuze op aansluitstrip of met doorlopende boring
  • Materiaal behuizing - aluminium smeedlegering
  • Materiaal afdichtingen - HNBR, NBR
  • Materiaalinformatie - RoHS-conform
  • Corrosiebestendigheid - KBK 2 (matige belasting)
  • Cleanroomklasse - ISO-klasse 5 volgens 14644-1
  • Schokbestendigheid - volgens FN 942017-5 / EN 60068-2-27 (ernstgraad 2)
  • Trillingsbestendigheid - volgens FN 942017-4 / EN 60068-2-6 (scherpheidsgraad 2)
  • Inbouwpositie - willekeurig
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (2)
Stuurdruk
Normale nominale doorstroming
Schakeltijd aan/uit
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 854004073100
Uitvoering
Terugstelsysteempneumatische veer
Werkdruk2,5 tot 8 bar
Stuurdruk2,5 tot 8 bar
Normale nominale doorstroming680 tot 730 l/min
Schakeltijd aan/uit14 ms / 22 ms
108,74
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 854004092900
Uitvoering
Terugstelsysteemmechanische veer
Werkdruk3 tot 8 bar
Stuurdruk3 tot 8 bar