Technische specificaties
  • Kleppengrootte - 14 mm
  • Klepwerking - 5/2 monostabiel
  • Terugstelsysteem - pneumatische veer / mechanische veer
  • Besturingstype - voorstuurventiel
  • Afvoerklep - regelbaar
  • Nominale diameter - 5,6 mm
  • Stuurluchttoevoer - intern
  • Beschermingsklasse - IP65 met stopcontact
  • LABS-conformiteit - VDMA24364-B1/B2-L
  • Bedrijfsmedium - perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • Opmerking Bedrijfs-/regelmedium - geolied gebruik mogelijk (dan vereist bij verder gebruik)
  • Omgevingstemperatuur - -5 tot +60 °C
  • Constructieve opbouw - zuigerschuif
  • Afdichtingsprincipe - zacht
  • Bedieningswijze - elektrisch
  • Elektrische aansluiting - via elektrische aansluitplaat
  • Bedrijfsspanning - 24 V DC
  • Spoelkenmerken - 24 V DC, 1,0 W
  • Toegestane spanningsschommelingen - ± 10 %
  • Inschakelduur - 100 %
  • Goedkeuring - RCM Mark, c UL us – Recognized (OL)
  • Handmatige bediening - vergrendelbaar, tastbaar, verborgen
  • Bevestigingswijze - naar keuze op aansluitstrip of met doorlopende boring
  • Materiaal behuizing - aluminium smeedlegering
  • Materiaal afdichtingen - HNBR, NBR
  • Materiaalinformatie - RoHS-conform
  • Corrosiebestendigheid - KBK 2 (matige belasting)
  • Cleanroomklasse - ISO-klasse 5 volgens 14644-1
  • Schokbestendigheid - volgens FN 942017-5 / EN 60068-2-27 (ernstgraad 2)
  • Trillingsbestendigheid - volgens FN 942017-4 / EN 60068-2-6 (scherpheidsgraad 2)
  • Inbouwpositie - willekeurig
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (2)
Stuurdruk
Normale nominale doorstroming
Schakeltijd aan/uit
Anzeigen als Lijst Tabel
854004073100 pneumatische veer 2,5 tot 8 bar 2,5 tot 8 bar 680 tot 730 l/min 14 ms / 22 ms
Prijs incl. btw.
gratis verzending
854004092900 mechanische veer 3 tot 8 bar 3 tot 8 bar 700 tot 780 l/min 13 ms / 40 ms