Technische specificaties
  • Kleppengrootte - 14 mm
  • Klepwerking - 3/2 monostabiel
  • Terugstelsysteem - pneumatische veer / mechanische veer
  • Besturingstype - voorstuurventiel
  • Afvoerklep - regelbaar
  • Nominale diameter - pneumatische veer = 4,6 mm, mechanische veer = 4,3 mm
  • Stuurluchttoevoer - intern of extern
  • Beschermingsklasse - IP40 / IP65 met stopcontact
  • Bedrijfsmedium - perslucht volgens ISO 8573-1:2010 [7:4:4]
  • LABS-conformiteit - VDMA24364-B1/B2-L
  • Opmerking Bedrijfs-/regelmedium - geolied gebruik mogelijk (dan vereist bij verder gebruik)
  • Omgevingstemperatuur - -5 tot +60 °C
  • Constructieve opbouw - zuigerschuif
  • Afdichtingsprincipe - zacht
  • Overdekking - positieve overdekking
  • Bedieningswijze - elektrisch
  • Elektrische aansluiting - via elektrische aansluitplaat
  • Bedrijfsspanning - 24 V DC
  • Spoelkenmerken - 24 V DC, 1,0 W
  • Toegestane spanningsschommelingen - ± 10 %
  • Inschakelduur - 100 %
  • Goedkeuring - RCM Mark, c UL us – Recognized (OL)
  • Handmatige bediening - vergrendelbaar, tastbaar, verborgen
  • Bevestigingswijze - naar keuze aansluitstrip of doorlopende boring
  • Materiaal behuizing - aluminium smeedlegering
  • Materiaal afdichtingen - HNBR, NBR
  • Materiaalinformatie - RoHS-conform
  • Corrosiebestendigheid - KBK 2 (matige belasting)
  • Cleanroomklasse - ISO-klasse 5 volgens 14644-1
  • Schokbestendigheid - volgens FN 942017-5 / EN 60068-2-27 (ernstgraad 2)
  • Trillingsbestendigheid - volgens FN 942017-4 / EN 60068-2-6 (scherpheidsgraad 2)
  • Inbouwpositie - willekeurig
  • Prijs per stuk
Uitvoeringen (12)
Selectie beperken
Klepwerking
Stuurluchttoevoer
Terugstelsysteem
Werkdruk
Stuurdruk
Normale nominale doorstroming
Schakeltijd aan/uit
Anzeigen als Lijst Tabel
Artikelnummer: 854002711500
Uitvoering
Klepwerking2x3/2 gesloten monostabiel
Stuurluchttoevoerextern
Terugstelsysteempneumatische veer
Werkdruk1,5 tot 10 bar
Stuurdruk1,5 tot 8 bar
Normale nominale doorstroming560 l/min
Schakeltijd aan/uit9 ms / 25 ms
127,93
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Artikelnummer: 854002711600
Uitvoering
Klepwerking2x3/2 open/gesloten monostabiel
Stuurluchttoevoerextern
Werkdruk1,5 tot 10 bar
Stuurdruk1,5 tot 8 bar
Normale nominale doorstroming580 tot 590 l/min
127,93
Prijs incl. btw.
gratis verzending
Levertijd 2 - 4 werkdagen
Klepwerking2x3/2 open monostabiel
Werkdruk1,5 tot 10 bar
Stuurdruk1,5 tot 8 bar
Normale nominale doorstroming580 tot 600 l/min
Terugstelsysteemmechanische veer
Werkdruk-0,9 tot 10 bar
Stuurdruk3 tot 8 bar
Normale nominale doorstroming520 tot 550 l/min
Schakeltijd aan/uit12 ms / 18 ms
Werkdruk-0,9 tot 10 bar
Stuurdruk3 tot 8 bar
Normale nominale doorstroming480 tot 500 l/min
Werkdruk-0,9 tot 10 bar
Stuurdruk3 tot 8 bar
Stuurluchttoevoerintern
Werkdruk1,5 tot 8 bar
Stuurdruk1,5 tot 8 bar
Stuurluchttoevoerintern
Werkdruk1,5 tot 8 bar
Stuurdruk1,5 tot 8 bar
Werkdruk1,5 tot 8 bar
Stuurdruk1,5 tot 8 bar
Werkdruk3 tot 8 bar
Stuurdruk3,5 tot 8 bar
Werkdruk3 tot 8 bar
Stuurdruk3,5 tot 8 bar
Werkdruk3 tot 8 bar
Stuurdruk3,5 tot 8 bar